Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mycie,glinkowanie i woskowanie to akurat moge sobei sam zrobic :evil:

Bardziej chodzilo mi o polerke.

:decayed: wiesz roznych mam klientow.. nie wszystkim chce się robic, nie wszyscy umieją itd :P

no polerki niestety narazie nie :(

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kiedys do Ciebie wpadne na mycie. Jak juz bede mial czym;-)

Opublikowano

Panowie nie wiecie gdzie w 3city maja na sprzedaż używane aluski ? :mysli:

Opublikowano

thx za kielbaske :hi:

spoko nie dziękuj przecież zapłaciłeś mi za nią 320 PLN :polew:

tak tak pogadaj sobie :disgust:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:27_________________________________________________

Panowie nie wiecie gdzie w 3city maja na sprzedaż używane aluski ? :mysli:

ja mam na sprzedaz 18 s-line z lato oponami

Opublikowano

ZuKeRs Bart-s szuka...

Opublikowano

ZuKeRs Bart-s szuka...

Ale nie takie :wink4:

Opublikowano

Dzis odebrałem auto od Ola... jazda na gwincie to niesamowite przeżycie :polew: Przez półtora roku posiadania tego auta nie zaliczylem tylu obcierek podwoziem co dzisiaj :polew: W końcu nauczyłem się, żeby nie przekraczac 60-70 km/h i jakoś się dotoczyłem. Tam jeszcze walka z wjazdem do garażu i dotarłem do domu :polew: Niedługo kilka fotek zrobionych fonem na szybko u Ola. Aha i oczywiście dziekuję Olowi i chłopakom za to że uparcie walczyli z zapieczonymi śrubami i w końcu zamontowali graty na aucie :notworthy:

Opublikowano

widziałeś może moje multi ?? :cool1:

Opublikowano

Był srebrny avant B6 ale na cegłach stał i przód miał zwalony, w sensie silnik na wyciągniku. Innych A4 nie było.

:decayed: A na poważnie to widziałem, stał sobie cały i zdrowy :>[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 18:38_________________________________________________20110415162646.th.jpg

20110415162557.th.jpg

20110415175829.th.jpg

20110415175820.th.jpg

20110415162618.th.jpg

Nie wiem jaki setup ale porównując to co było na -20mm to chyba teraz jest -60/-40 ale mogę się mylić.

Opublikowano

:good:

szkoda,że nie wziąłem tych kół,na avancie to już całkiem za***iście leżą :) :)

Opublikowano

:good:

szkoda,że nie wziąłem tych kół,na avancie to już całkiem za***iście leżą :) :)

Cały czas szukam skręcanych z rantem, jak znajdę to te pójdą na sprzedaż, więc może wtedy się dogadamy :decayed:

Opublikowano

:naughty::kox:

ładnie wyszło

Opublikowano
:wallbash: :wallbash: :wallbash: Bagażnik mi się znów zablokował. Co jakiś czas się to zdarza. Central otwiera wszystko inne a bagażnik ni ch@#$ się nie otwiera. Bieniek coś tam mówił o jakimś gównie za 160zł i przy okazji wykrakał, że to wróci. I ku@#$ wróciło!!!
Opublikowano

...ceny cukru na pomorzu pójdą w duł antonio ruszył z uprawą .... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

:kox:

... na motulu chodzi

logi już zrobiłem - nie domaga jedna pompka :polew:

Opublikowano

Chłopaki macie jakiś warsztat który zajmuje się aftomatami :)

Potrzebuje w tiptronicu olej wymienić u kolegi w a8 .

Opublikowano

Olo ma automaty w jednym palcu :wink4:

http://az.gda.pl/

Opublikowano

Olo ma automaty w jednym palcu :wink4:

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 21:28_________________________________________________tutaj sie udaj

http://www.automat.gd.pl/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.