Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj będę :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:beach: ....
Opublikowano

thx antonio za wstawke fajery na spocie :th: :kwiatek:

PS: manety w chromie lepiej pstrykaja od parcha OLA :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zukers jak moja kiera? :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze :kox:

ale czy ona jest twoja :mysli:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 23:11_________________________________________________zastanawiam sie za ile ci ja oddac :mysli:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 23:12_________________________________________________no i maly szczegol, teraz ta twoja kiera jest od S5 :naughty: :naughty: :naughty: - znaczek zamienilem :decayed:

Opublikowano

Znaczek nie problem.Dawaj cene na PW :kox: :kox:

Slyszeliscie o wypadku pod leborkiem??

Akurat jechalem...Masakra....2 worki z cialami widzialem.Ogolnie to czegos takie nie widzialem nawet w tv :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

Bieniek,za moja dawałeś 3 tyg temu 1800,chyba więcej nie dasz :cool1:

Opublikowano

wylosował ktoś bilety na euro ??

Ja nazamawiałem chyba na 3tys euro a i tak nic nie udało się wyrwać ;( ;(

Opublikowano

Gili podobno wygrał widziałem go w śród wygranych ..... :decayed::naughty:

1b57e571637a2920med.jpg

Opublikowano

:polew:

Dopisuje sie do grupy niewylosowanych :wallbash:

3 adresy po 16 biletow i kazdy inny kod zameldowania z gdanska nie pomoglo aby wylosowac nawet jeden bilet :kwasny:

dla mnie to jakis przekret z tymi biletami bo u znajomkow tez nikt nie wylosowal

Opublikowano

pany,robimy coś na weekend?

może ognicho u Gilego :naughty:

Opublikowano

taa.. chudy zrobi ognicho z fury Tomeksa :polew:

Opublikowano

taa.. chudy zrobi ognicho z fury Tomeksa :polew:

co ty :cool1:

...on tylko kamulcami po niej nawala :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:58_________________________________________________dsc0143q.jpg

wypsiu otworzył firmę :decayed:

Opublikowano

...co laptop naprawiony i.... znowu się będziesz przyqierdalał do wszystkich.... :decayed::naughty:

mam nadzieje że Chudy Ci kiedyś spali tego twojego parcha .... :decayed:

Opublikowano

pany,robimy coś na weekend?

może ognicho u Gilego :naughty:

a może http://www.strzalstezyca.pl/ :naughty: :naughty:

Opublikowano

eeetam :cool1:

zwykłe ognicho na jeziorkiem i pare zimnych browarków wystarczy :naughty:

Opublikowano

Lodówa wyczyść skrzynkę bo nie można Ci PW wysłać....poldasie ... :decayed:

Opublikowano

zgredzie,zadzwoń do niego,w końcu od Ahmeda dostałeś działkę za pogonienie allrouda :cool1:

ale kurcze patrz,obiecałeś mu pogonić te A6 i pogoniłeś,a nie wierzył ciapaty :),całe Kutno zdzwoniłeś,paru przyjechało i nic :kwasny:,a tu myk,lodówa łykną :kox:,i to za piątaka,a w pewnym momencie arab za trzy i pół chciał oddać :kox:

Opublikowano

... poldasie... dzwoniłem po Lupka jeszcze jest na sprzedanie,Mariana szef nie kupił bo zonie się kolor nie podobał i silnik za duży bo chodzi tu o opłaty i ten j**any podatek drogowy,kupili gdzieś czarnego 1,0 .... :cool1:

ale własnie chłopaki z Kutna są w drodze do mnie i Szamek jest nim zainteresowany więc chyba będziemy go oglądać ... :naughty:

Opublikowano

jak cie znam,to chłopakom z Kutna pewnie wciśniesz jakiegoś rzęcha od Ahmeda :cool1:

...ale lupaka podjedz obejrzeć z nimi i zdaj relacje :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.