Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po niemieckiej stronie i kawałek po polskiej jest jeszcze stara berlinka

już zrobiona :cool1:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To pozostaje lipa tylko w Koszalinie, ale na wiosnę robili tam remonty więc możne być nie najgorzej :wink4:

Łepski w nagrodę tym razem ty będziesz mógł puknąć :sex: Blackpolone dopilnuje tego osobiście .... :cool1:

i to nawet kiedy tylko będziesz miał ochotę bo będziesz mógł przylecieć i go zapiąć na jego terenie ..... :decayed:

Ze smarowaniem czy bez :?: :polew:
Opublikowano

pozdro z dworca w berlinie.wracam!!!

Opublikowano

pozdro z dworca w berlinie.wracam!!!

to chu.jowo :decayed:

Opublikowano

pozdro z dworca w berlinie.wracam!!!

Uuuu Bieniu a co ty tam robisz ... :sex: spedaliłeś się, zmusiła Cię sytuacja finansowa z powodu napraw B6.... :mysli:

Było obciąganko starym niemieckim emerytom ..... :decayed:

Opublikowano

Bylem jakies 400km od Ciebie u Pauliny.

Opublikowano

Bylem jakies 400km od Ciebie u Pauliny.

...to dla czego się nie pucowałeś że jesteś tak blisko :cool1:

Opublikowano

B5 z rejkami GPU widziane we władku... Znaczki ABT i ramki klubowe przod i tył :good:

Opublikowano

Alo Gdansk :)

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

ale leje images?q=tbn:ANd9GcSRoQYksgk_YYv05Wj4cDK_jdmME5w780MiRiim9dg8l4aDiuC_1b85U4Y:disgust:

Opublikowano

w M-ku tylko pokropiło... :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie, dzieki za trase, przezylem :) W DE przed granica polska byl kawalek gdzie malo zebow nie zgubilem-plyty z takimi uskokami ze szok.

W Polsce bylo ok, W Szczecinie spot z mystic.pl i odrobaczanie przodu..

Pozniej w Koszalinie troche dziur ale na spokojnie przejechalem.

Oczywiscie lenistwo to straszna rzecz! Po wylocie ze Szczecina nie chcialo mi sie stawac i podpiac CB. No i mam za swoje. Film nagrany, jakas leniwa Kia za mna i zarobilem 200zl i 6pkt. 110 w 70 :(

Teraz chillout w Gdansku..

Aha, gdzie w gdansku znajde miejsce np myjnia samoobslugowa lub firma-myjnia reczna gdzie maja dobra myjke? Tzn dobre cisnienie. Jezeli ktos sie orietuje moze czy jakas myjnia reczna uzywa pianownice? Oczywiscie auto myje sam, sprzet mam ze soba ale najbardziej zalezy mi na dobrej myjce cisnieniowej i pianownicy. Robilem tak wczesniej w Poznaniu/Wawie/Krakowie ze np podjezdzam pod myjnie reczna i place im tyle ile biora za cale mycie z woskiem ale ja sam myje auto :)

Pomozcie bo auto wyglada strasznie :)

Opublikowano

_Makki_ jesteś szalony z tym autem i kosmetyką :decayed:

Opublikowano

a w GD nie pada???

Opublikowano

a w GD nie pada???

Leje :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

Makki jedź do car spa w Gdyni.. tam za jedyne 100zł umyją Ci auto :polew: :polew:

coś bym Ci polecił ale mieszkam za daleko od Gdańska aby się wypowiadać.. no chyba że chcesz u mnie auto umyć :polew: :polew:

a z deszczem to już przesada.. po prostu piękną jesień mamy tego lata :>

Opublikowano

_Makki_ jesteś szalony z tym autem i kosmetyką :decayed:

Hehe, tylko chory chorego zrozumie :)[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 17:22_________________________________________________

Makki jedź do car spa w Gdyni.. tam za jedyne 100zł umyją Ci auto :polew: :polew:

coś bym Ci polecił ale mieszkam za daleko od Gdańska aby się wypowiadać.. no chyba że chcesz u mnie auto umyć :polew: :polew:

a z deszczem to już przesada.. po prostu piękną jesień mamy tego lata :>

Dzieki za pomysl. Wyobraz sobie ze umowilem sie do CarSpa na mycie. Tylko ze mycie robie sam..

Opublikowano

Dzieki za pomysl. Wyobraz sobie ze umowilem sie do CarSpa na mycie. Tylko ze mycie robie sam..

Goście są tam uprzejmi i fajnie że się zgodzili. Jeden gość przyjeżdża do nich 3 razy w tygodniu myć Q7. Twierdzi że kto inny zniszczył by mu lakier.

Najważniejsze że się dogadałeś :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.