Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No masz rację Antonio niby żaden przebieg ale przy sprzedaży pedały patrzą na to:decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest takie coś jak korekta :grin:

Opublikowano

E tam jakoś mnie to nie przekonuje żeby oszukiwać ludzi nigdy przy sprzedaży nie wciskałem kitu więc to nie w moim stylu:wink:

Opublikowano

20120916194524frm.th.jpg 20120916194643frm.th.jpg

Póki co mam takie tylko :-) Wypas jak to FR czyli body z cupry, jakieś kubełki, sportowe akcenty z logiem FR wszędzie gdzie się da, czujnik zmierzchu, deszczu, multikiera, tempomat i parę innych bajerów których brakowało mi w moim B6. Plastiki gorsze ale nie jest źle, jak dla mnie coś na poziomie paska B6. Siedzi się fajnie, prowadzi się fajnie a osiągi po przesiadce z 1.9 zapewniają banana na fejsie :decayed:

Opublikowano

to sprzedaj mi :grin:

no dobra, kuniec żartów

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

maciek, fajny jest tylko koło większe na start

Opublikowano

Noo bardzo ładny i kolorek też pasi byłe by się sprawował no a reszta sama przyjdzie:wink:

Opublikowano

Nie no, póki co to zostaną 17", założę większe i znow bede musial zamulac bo dziury :decayed:

Co do koloru to powiem Ci, ze troche sie wahalem ale jak na zywo zobaczylem to mi sie za***iście spodobal :slina:

Opublikowano

najlepiej będzie jak nie dokręcisz wszystkich śrub :grin:...

błotniki przejdą modyfikację poszerzenia :jerk:

Opublikowano
najlepiej będzie jak nie dokręcisz wszystkich śrub :grin:...

błotniki przejdą modyfikację poszerzenia :jerk:

Dobre :grin::grin::grin:

Opublikowano

:wink:

nara pany

Opublikowano

Nara :hi:

Opublikowano

Szkoda,że nie czarny. Ciekawe ile będzie palił.

Opublikowano

Hmm dzis zrobiłem ze 300 klockow z czego ok 200 powoli a ze 100 to latanie po obwodnicy i troche po miescie. średnie z tego wszystkiego wyszło mi ok 11,5 wg fisa. Ale zdaje sobie sprawe ze wynik ratuje te 200 spokojnych kilometrow. Bez tego bedzie pewnie z 15+

Opublikowano

W jakim stanie lakier masz?cos dzialamy??:oczko::oczko:

Opublikowano

No poprzedni wlasciciel bawil sie w lakiernika i zrobil zaprawki na dwóch wgniotkach i rysie na drzwiach. Nie wiem jak można było to tak sp***dolić :decayed: bedzie trzeba cos pomyslec ale chyba raczej po zimie zeby na wiosne bylo ladnie :decayed:

Opublikowano

Moze w srode gokart????

Ma ktos garaz z pradem i woda do udostepnienia odplatnie na czas korekty lakieru?

Opublikowano

Ma ktos garaz z pradem i woda do udostepnienia odplatnie na czas korekty lakieru?

W srode dam Ci znac, ale to w Gdyni :decayed:
Opublikowano

może być matarnia i gokarty,nie sie k**wa zacznie cos dziac na tych zjebanych spotach:kwasny:

Opublikowano

no gdzie matarnia... jakies lepsze gokarty:wink:

Opublikowano
:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.