Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po pracy rowerem dojadę!

Taki fortel.........Monika?

...no kombinuj:naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ktoś się wybiera?:eusathink:

Summer Moto Show

Żeby wjechać na teren zlotu trzeba mieć zaproszenie

Opublikowano
Ktoś się wybiera?:eusathink:

Summer Moto Show

Żeby wjechać na teren zlotu trzeba mieć zaproszenie

Wątpie:whistling: jest napisane że wjazd płatny ale nie ma nic o zaproszeniach...
Opublikowano
Ktoś się wybiera?:eusathink:

Summer Moto Show

Żeby wjechać na teren zlotu trzeba mieć zaproszenie

Wątpie:whistling: jest napisane że wjazd płatny ale nie ma nic o zaproszeniach...
dokładnie
Opublikowano

Śmieszna impreza w jeszcze smieszniejszej wiosce i jeszcze zaproszenia????.....BUHAHAHA:grin:

Opublikowano

Kurcze to pewnie tam będą auta z cyklu wieś tańczy wieś śpiewa:grin::grin: może rzeczywiście trzeba odpuścić:whistling:

Opublikowano

Nie no,wpaść można jak najbardziej,zrobimy pożegnanie lata,klubowe:wink:

Opublikowano

No w sumie można by było i dlatego fajnie jak by było więcej aut klubowych:wink:

Opublikowano

To ogarniaj swoich

...u mnie można liczyć tylko na Łepskiego,moze na mateo na rowerze,o ile Monika sie nie kupnie,ze nie jedzie na przejazdzke w koło bagienka:decayed:

Opublikowano

Oki coś pomyślimy:wink:

Opublikowano

to może i ja zajade:whistling:

Opublikowano

trzeba wysłać maila ze zgłoszeniem na adres [email protected]

2 zdjęcia i krótki opis ( marka, model, pojemność ) i dopisać Audi A4 klub

albo podeślijcie fotki do mnie, a ja nas zapisze :wink:

dzięki temu będziemy mogli wjechać na zarezerwowany dla nas parking klubowy,

w innym wypadku możemy zaparkować na parkingu dla gości.

Opublikowano

A jest gdzieś jakis plan tego bałaganu albo fotki jak to wygląda?

Opublikowano
to może i ja zajade:whistling:

i ja i ja ;)

moja seria nie nadaje się na "wystawę" ale chętnie popaCZę na klubowe autka no i poznam w końcu kogoś :grin:

w sensie że z klubu, ale walnęłam :polew:

Opublikowano

pytam ponieważ kumpel wysyłał a ja się zapomniałem i nie wysłałem i tak i tak bym jechał więc jak Booster pisze że jest szansa to dam rade swoją czarnula dolecieć jakoś po pracy więc cieszy mnie to

Opublikowano

Tomeks, Łepski, Bieniek

a wy co do whoya:decayed:

jedziecie z nami?

Opublikowano

J chętnie,ale jak mówiłem,jeżeli zbierze sie jakaś większa ekipa.

...no i muszę opone ogarnąć,synek wczoraj jebną w kraweznik i rozjebal,mam nadzieje,ze felga i zawiecha cała,jeszcze auta nie widzialem,kuzwa,oponka ok 3tysi przejechała:kwasny:

Opublikowano

na chwilę obecną jest nas 5, ty będziesz 6

mam nadzieje że Łepski i Bieniek też się ogarną to mamy 8:decayed:

Opublikowano

Na Bienka bym nie liczył:whistling:

a pisales w puckich?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.