Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojechałbym ale w robocie jestem:thumbdown:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeśli nie będę w pracy to wpadnę :) pytanie tylko kto jeszcze od nas będzie? ;)

Opublikowano

o której się odbywa

Opublikowano

podobno od 18.00

Opublikowano
podobno od 18.00

yhmm zastanowie się jak pojedzie więcej ludu z forum to bym się pisał

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

Booster

mam ten filmik dla ciebie heee:D

Opublikowano
podobno od 18.00

yhmm zastanowie się jak pojedzie więcej ludu z forum to bym się pisał

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

Booster

mam ten filmik dla ciebie heee:D

No kuźwa dali radę:slina:
Opublikowano

Panewka i wszystko razem:P Za 2 tyg wymieniam silniczek:decayed:

Jeśli moje autko da rade to wpadne do Pruszcza:wink:

Opublikowano
Panewka i wszystko razem:P Za 2 tyg wymieniam silniczek:decayed:

Jeśli moje autko da rade to wpadne do Pruszcza:wink:

o to fajnie jakie koszty

Opublikowano

Noo to na bogato lecisz:decayed: jak będzie gotowe to się pochwal:wink:

Opublikowano

Patryk widziany dziś ok 14tej w Żukowie na wylocie w stronę Kościerzyny. :wink:

Opublikowano

Gili a Ty żyjesz:decayed:

Opublikowano
Patryk widziany dziś ok 14tej w Żukowie na wylocie w stronę Kościerzyny. :wink:

NIE MOŻLIWE ktoś mnie wreszcie zobaczył z forumowiczów

Opublikowano

Nie Ciebie tylko Twoje auto:grin:

Opublikowano
Noo to na bogato lecisz:decayed: jak będzie gotowe to się pochwal:wink:

dokładnie pochwal sie my z Władkiem ocenimy czy poprawnie zrobione

a powiedz mi jeszcze ten twój kumpel co z tobą był i robił foty jesteś wstanie odebrać od niego foty które robił na końcu przy odbiorze dyplomów w BIESZKOWICACH

Opublikowano

No coś ogarniemy jak mi zgra to coś podrzuce:wink:

Opublikowano

Tam przy rozdaniu... To nie wiem czy cos wyszlo, bylem za bardzo porobiony zeby robic :grin:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Opublikowano
Nie Ciebie tylko Twoje auto:grin:

hee zabawny jak zawsze żebyś ty taki był w picu jak w bajerze :D

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Tam przy rozdaniu... To nie wiem czy cos wyszlo, bylem za bardzo porobiony zeby robic :grin:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

O KOLEGA FOTOGRAF ALE ZERKNIJ CHCE KUMPLOWI ZROBIĆ PREZENT a porobiony to byłeś zgadza się

Opublikowano

Patryk teraz bluźnisz nie wiem czy to dobry pomysł żebyś jechał z nami do BT bo pół roku ćwiczeń pójdzie na marne jak z Ciebie magnez wypłucze:polew:

Opublikowano

Organizatorem był mój ddobry kumpel Krzysiek:wink:

Silnik wymieni mi mąż,a koszt to sam silnik+uszczelki i ewentualnie to co wyjdzie w praniu ale w tys się zmieszcze:wink:.Napewno się pochwale:P

Opublikowano

Paula Ty to masz kolegów mmm:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.