Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tomeks32

rozdziewiczony gwizdanie

no ta ja w końcu wiem który to Czaruś - zaraz Cię podkabluję Trzeniowi... :polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i po pierwszym :good: Teraz to już z górki :wink4:

rozdziewiczony :gwizdanie:

Jechałem do domu jedną rozmowę telefoniczną mojej żony 35 minut, te kobiety :wallbash:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 22:59_________________________________________________

tomeks32

rozdziewiczony gwizdanie

no ta ja w końcu wiem który to Czaruś - zaraz Cię podkabluję Trzeniowi... :polew:

przecież to już wszyscy wiedzą :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 23:00_________________________________________________http://www.allegro.pl/show_item.php?item=502270231 składka na prezent dla Czaruśa :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 23:03_________________________________________________dobra, bez jaj :cool1:
Znacie prawie każde A4 w trójmieście
Opublikowano

GILI

Znacie prawie każde A4 w trójmieście

ale to jest sprowadzone a nie tubylcze... :decayed:

Opublikowano

GILI

Znacie prawie każde A4 w trójmieście

ale to jest sprowadzone a nie tubylcze... :decayed:

tym bardziej się w oczy rzuca .... Warte uwagi??
Opublikowano

GILI

Znacie prawie każde A4 w trójmieście

ale to jest sprowadzone a nie tubylcze... :decayed:

tym bardziej się w oczy rzuca .... Warte uwagi??

dla siebie szukasz?

Opublikowano

GILI

Znacie prawie każde A4 w trójmieście

ale to jest sprowadzone a nie tubylcze... :decayed:

tym bardziej się w oczy rzuca .... Warte uwagi??

dla siebie szukasz?

może... :naughty: tylko sam nie wiem co, bo ja bym może co innego szukał, a baba chce A4 ... Myślałem B7,ale na wsi by mi oczy wydłubali B6 może być też ciężkie do przełknięcia,ale kilka jest na okolicy, to się po kościach rozejdzie :polew:
Opublikowano

GILI

Warte uwagi??

drogie...

Opublikowano

GILI

Warte uwagi??

drogie...

Właśnie...Chociaż myślę,że następne ogłoszenie będzie 2tyś w dół ,jak by była na większym wypasie to by uszło...Ciężko coś znaleźć. :mysli:
Opublikowano

B7 ostatnio bardzo potaniały w dojczach :naughty:,a na ludzi nie patrz.

Opublikowano

B7 ostatnio bardzo potaniały w dojczach :naughty:,a na ludzi nie patrz.

ty mnie pod pociąg nie wpychaj ...w styczniu jadę do Bremen,tylko tam h.ja jest :confused4:
Opublikowano

Tylko nie bierz na 15" jak Mydlo :wallbash::thumbdown::evil:

Opublikowano

Tylko nie bierz na 15" jak Mydlo :wallbash::thumbdown::evil:

Dobre 15 nie są złe.

Opublikowano

Kuzwa!!!Wlasnie mialem mala stluczke na grunwaldzkiej.....Ja pier**le...

Opublikowano

Kuzwa!!!Wlasnie mialem mala stluczke na grunwaldzkiej.....Ja pier***e...

:confused4:

z czyjej winy?

Opublikowano

Kuzwa!!!Wlasnie mialem mala stluczke na grunwaldzkiej.....Ja pier***e...

:confused4:

z czyjej winy?

Z mojej...gosciu jechal przede mna i wjechal za przejscie i nagle sie zapalilo pomaranczowe i sie zatrzymal.Ja widzialem ze wyjezdza wiec pojechalem,a on po heblach.Zdarzylem tylko odbic na bok.U mnie lampa blotnik zderzak.U niego w sumie nic nie ma,ale jutro jedziemy do warsztatu ogledziny zrobic,czy z pzu czy sam place.

Opublikowano

Współczucia.to dziewica była,co? Taki sam motyw widziałem dziś na kołobrzeskiej gościu wywalił 206-ką w mondziaka ale tam szkody były konkretne z peugeota lampy wypadły.

Opublikowano

Dziewica czy nie bita??dokladnie...

W sumie to jest leciutko drasnieta.Wymienie blotnik zderzak i bedzie jak nowa.

Opublikowano

jutro jedziemy do warsztatu ogledziny zrobic,czy z pzu czy sam place.

niech PZU płaci,ile możesz stracić zniżki 200-400zł,naprawa wyjdzie cię na pewno więcej,poza tym wcale nie jest powiedziane że zabiorą zniżkę.

Opublikowano

Tylko ze znizke zabiora nie mi a ojcu,ktory ubezpiecza kilka swoich samochodow,wiec przy nastepnej polisie pociagnie go po kieszeni jak znizki straci...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.