Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojawie sie u sąsiadów na spocie mam nadzieje ze ktoś będzie

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spot u Ola w pruszczu jak co :wink:

Opublikowano

Mow do mnie jeszcze ... jakis namiar moze

Opublikowano
Opublikowano

Do ktorej tak jestescie bo sie "sciemnia" ;-)

Opublikowano

To dzisiaj???

Opublikowano

jutro

Opublikowano

Cześć ekipa trójmiasto ;)

Szukam dla siebie A4 B6 1.8T, 3.0 lub B7 1.8T

Kilka aut z sieci już obejrzałem ale totalna porażka

Może ktoś nosi się z zamiarem sprzedaży lub wystawił coś ciekawego co mogłem przeoczyć ;) ?

Do zobaczenia wkrótce na spotach ;)

Opublikowano

Chętni na ognisko pod koniec tygodnia??

Opublikowano

Sławek, a nocleg się znajdzie dla 2+1

Napisane z efhacza

Opublikowano

Kaszub napisal w ostatniej chwili zeby nikt nie przyjechal :whistling:

Opublikowano

Właśnie

Napisane z efhacza

Opublikowano

Sławek, a nocleg się znajdzie dla 2+1

Napisane z efhacza

Znajdzie się..

Kaszub napisal w ostatniej chwili zeby nikt nie przyjechal :whistling:

ile trzeba się przygotowywać do ogniska :whistling:

może być inny termin.okolice któregoś weekendu

Edytowane przez GILI

Opublikowano

To co?

Edytowane przez Patrykbor

Opublikowano

Panowie opłaca się obszywać skórę kierownicę ? Moje auto ma prawie 400k nalatane i kierownica to mi z rąk się wyślizguje i łuszczy :) zastanawiam się co z tym fantem zrobić. I tak samo czy macie pojęcie skąd dostać lewarek zmiany biegów wraz z plastikiem, który go otacza ,chodzi o element kolorystyczny , ja np. mam taki srebrny , pękł mi jeden zaczep i jest luźne :/ chciałem wymienić również gałkę od razu

Opublikowano

Panowie opłaca się obszywać skórę kierownicę ? Moje auto ma prawie 400k nalatane i kierownica to mi z rąk się wyślizguje i łuszczy :) zastanawiam się co z tym fantem zrobić. I tak samo czy macie pojęcie skąd dostać lewarek zmiany biegów wraz z plastikiem, który go otacza ,chodzi o element kolorystyczny , ja np. mam taki srebrny , pękł mi jeden zaczep i jest luźne :/ chciałem wymienić również gałkę od razu

Reggi z forum obszywał moją kierownicę, robota profi, jak chcesz możesz zobaczyć... Gałki od manuali chyba też obszywa. Plastik sprawdz w ASO...

Edytowane przez Terio

Opublikowano

Panowie opłaca się obszywać skórę kierownicę ? Moje auto ma prawie 400k nalatane i kierownica to mi z rąk się wyślizguje i łuszczy :) zastanawiam się co z tym fantem zrobić. I tak samo czy macie pojęcie skąd dostać lewarek zmiany biegów wraz z plastikiem, który go otacza ,chodzi o element kolorystyczny , ja np. mam taki srebrny , pękł mi jeden zaczep i jest luźne :/ chciałem wymienić również gałkę od razu

Reggi z forum obszywał moją kierownicę, robota profi, jak chcesz możesz zobaczyć... Gałki od manuali chyba też obszywa. Plastik sprawdz w ASO...

Który Reggi ? :) Dasz namiar . Gałkę raczej bym na tą z S- Line wrzucił, ale chcę najpierw ten plastik zrobić. Chyba, że będzie to drogo (plastik) , odpuszczę wtedy i zrobię samą gałkę, bo zajechana jak pięty mohameda od zapieprzania po postyni

Opublikowano

Panowie opłaca się obszywać skórę kierownicę ? Moje auto ma prawie 400k nalatane i kierownica to mi z rąk się wyślizguje i łuszczy :) zastanawiam się co z tym fantem zrobić. I tak samo czy macie pojęcie skąd dostać lewarek zmiany biegów wraz z plastikiem, który go otacza ,chodzi o element kolorystyczny , ja np. mam taki srebrny , pękł mi jeden zaczep i jest luźne :/ chciałem wymienić również gałkę od razu

Reggi z forum obszywał moją kierownicę, robota profi, jak chcesz możesz zobaczyć... Gałki od manuali chyba też obszywa. Plastik sprawdz w ASO...

Który Reggi ? :) Dasz namiar . Gałkę raczej bym na tą z S- Line wrzucił, ale chcę najpierw ten plastik zrobić. Chyba, że będzie to drogo (plastik) , odpuszczę wtedy i zrobię samą gałkę, bo zajechana jak pięty mohameda od zapieprzania po postyni
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http://a4-klub.pl/index.php?/topic/349845-Nak%C5%82adki-r%C4%99cznego-nowa-sk%C3%B3ra-jak-ORI-RS4&share_tid=349845&share_fid=41415&share_type=t

http://www.bmcustoms.pl

Edytowane przez Terio

Opublikowano

smialo obszywaj,nawet sie nie zastanawiaj

Opublikowano

Panowie opłaca się obszywać skórę kierownicę ? Moje auto ma prawie 400k nalatane i kierownica to mi z rąk się wyślizguje i łuszczy :) zastanawiam się co z tym fantem zrobić. I tak samo czy macie pojęcie skąd dostać lewarek zmiany biegów wraz z plastikiem, który go otacza ,chodzi o element kolorystyczny , ja np. mam taki srebrny , pękł mi jeden zaczep i jest luźne :/ chciałem wymienić również gałkę od razu

Reggi z forum obszywał moją kierownicę, robota profi, jak chcesz możesz zobaczyć... Gałki od manuali chyba też obszywa. Plastik sprawdz w ASO...

Który Reggi ? :) Dasz namiar . Gałkę raczej bym na tą z S- Line wrzucił, ale chcę najpierw ten plastik zrobić. Chyba, że będzie to drogo (plastik) , odpuszczę wtedy i zrobię samą gałkę, bo zajechana jak pięty mohameda od zapieprzania po postyni
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http://a4-klub.pl/index.php?/topic/349845-Nak%C5%82adki-r%C4%99cznego-nowa-sk%C3%B3ra-jak-ORI-RS4&share_tid=349845&share_fid=41415&share_type=t

http://www.bmcustoms.pl

Dzięki . a ile trwało obszycie ? ja auto na co dzień w pracy użytkuje i ciężko mi bez kierownicy by było jeździć :D a w trójmieście nikogo nie macie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.