Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie opłaca się obszywać skórę kierownicę ? Moje auto ma prawie 400k nalatane i kierownica to mi z rąk się wyślizguje i łuszczy :) zastanawiam się co z tym fantem zrobić. I tak samo czy macie pojęcie skąd dostać lewarek zmiany biegów wraz z plastikiem, który go otacza ,chodzi o element kolorystyczny , ja np. mam taki srebrny , pękł mi jeden zaczep i jest luźne :/ chciałem wymienić również gałkę od razu

Reggi z forum obszywał moją kierownicę, robota profi, jak chcesz możesz zobaczyć... Gałki od manuali chyba też obszywa. Plastik sprawdz w ASO...

Który Reggi ? :) Dasz namiar . Gałkę raczej bym na tą z S- Line wrzucił, ale chcę najpierw ten plastik zrobić. Chyba, że będzie to drogo (plastik) , odpuszczę wtedy i zrobię samą gałkę, bo zajechana jak pięty mohameda od zapieprzania po postyni
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http://a4-klub.pl/index.php?/topic/349845-Nak%C5%82adki-r%C4%99cznego-nowa-sk%C3%B3ra-jak-ORI-RS4&share_tid=349845&share_fid=41415&share_type=t

http://www.bmcustoms.pl

Dzięki . a ile trwało obszycie ? ja auto na co dzień w pracy użytkuje i ciężko mi bez kierownicy by było jeździć :D a w trójmieście nikogo nie macie ?
Chyba 3 dni. Zalatwilem sobie zastepcza od Zoltara. Ponoc w Rumi maff.pl też spoko.
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie opłaca się obszywać skórę kierownicę ? Moje auto ma prawie 400k nalatane i kierownica to mi z rąk się wyślizguje i łuszczy :) zastanawiam się co z tym fantem zrobić. I tak samo czy macie pojęcie skąd dostać lewarek zmiany biegów wraz z plastikiem, który go otacza ,chodzi o element kolorystyczny , ja np. mam taki srebrny , pękł mi jeden zaczep i jest luźne :/ chciałem wymienić również gałkę od razu

Reggi z forum obszywał moją kierownicę, robota profi, jak chcesz możesz zobaczyć... Gałki od manuali chyba też obszywa. Plastik sprawdz w ASO...

Który Reggi ? :) Dasz namiar . Gałkę raczej bym na tą z S- Line wrzucił, ale chcę najpierw ten plastik zrobić. Chyba, że będzie to drogo (plastik) , odpuszczę wtedy i zrobię samą gałkę, bo zajechana jak pięty mohameda od zapieprzania po postyni
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http://a4-klub.pl/index.php?/topic/349845-Nak%C5%82adki-r%C4%99cznego-nowa-sk%C3%B3ra-jak-ORI-RS4&share_tid=349845&share_fid=41415&share_type=t

http://www.bmcustoms.pl

Dzięki . a ile trwało obszycie ? ja auto na co dzień w pracy użytkuje i ciężko mi bez kierownicy by było jeździć :D a w trójmieście nikogo nie macie ?
Chyba 3 dni. Zalatwilem sobie zastepcza od Zoltara. Ponoc w Rumi maff.pl też spoko.

Zoltara ? :) Maff.pl fajnie się prezentuje. Głównie będę chciał teraz kierownice ogarnąć, bo szykuje się trip do Austrii i teraz to padaczka na maksa.

Edytowane przez Sedrak Dan

Opublikowano

Panowie opłaca się obszywać skórę kierownicę ? Moje auto ma prawie 400k nalatane i kierownica to mi z rąk się wyślizguje i łuszczy :) zastanawiam się co z tym fantem zrobić. I tak samo czy macie pojęcie skąd dostać lewarek zmiany biegów wraz z plastikiem, który go otacza ,chodzi o element kolorystyczny , ja np. mam taki srebrny , pękł mi jeden zaczep i jest luźne :/ chciałem wymienić również gałkę od razu

Reggi z forum obszywał moją kierownicę, robota profi, jak chcesz możesz zobaczyć... Gałki od manuali chyba też obszywa. Plastik sprawdz w ASO...

Który Reggi ? :) Dasz namiar . Gałkę raczej bym na tą z S- Line wrzucił, ale chcę najpierw ten plastik zrobić. Chyba, że będzie to drogo (plastik) , odpuszczę wtedy i zrobię samą gałkę, bo zajechana jak pięty mohameda od zapieprzania po postyni
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http://a4-klub.pl/index.php?/topic/349845-Nak%C5%82adki-r%C4%99cznego-nowa-sk%C3%B3ra-jak-ORI-RS4&share_tid=349845&share_fid=41415&share_type=t

http://www.bmcustoms.pl

Dzięki . a ile trwało obszycie ? ja auto na co dzień w pracy użytkuje i ciężko mi bez kierownicy by było jeździć :D a w trójmieście nikogo nie macie ?
Chyba 3 dni. Zalatwilem sobie zastepcza od Zoltara. Ponoc w Rumi maff.pl też spoko.

Zoltara ? :) Maff.pl fajnie się prezentuje. Głównie będę chciał teraz kierownice ogarnąć, bo szykuje się trip do Austrii i teraz to padaczka na maksa.
https://www.facebook.com/Soft-Car-Chiptuning-Gda%C5%84sk-117448315026539/pożyczył mi jakaś kiere z A6 a swoją wysłałem. Maff chcial chyba stówę więcej...
Opublikowano

OK. Zobaczymy co z tego będzie. Oddaje teraz auto do mechanika może on nie bedzie potrzebował kierownicy to wyśle :)

Opublikowano

Kto chętny na spot jutro?

Opublikowano

ja....ale to wiadomo

Opublikowano

A Olo złożył tę Twoją padlinę :question: [emoji23]

Opublikowano

powiem tak,jezdzilem... :kox: ....................( :facepalm: )

Opublikowano

Na lince chyba :grin:

Szybciej dom postawie [emoji23]

db81d1ac59e4ee8b23dbd012a32529fa.jpg

Opublikowano

chyba szałas :grin:

Opublikowano

Z zapałek [emoji13]

Opublikowano

Kto chętny na spot jutro?

Najchętniej to środa... Co Wy na to?

Opublikowano

Spoko może być środa...

Opublikowano

gdzie zbiorka? :)

Opublikowano

gdzie zbiorka? :)

Proponuje Matarnie..

19?

Opublikowano

gdzie zbiorka? :)

Proponuje Matarnie..

19?

pasuje
Opublikowano

również:)

Opublikowano

u ola ktos dzis bedzie?

Opublikowano

O której?

Opublikowano

17-18

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.