Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany ,a mógłby ktoś zamówić mi termostat

Przecież możesz sam, wystarczy zadzwonić.

Gajos - 058 551 33 17

Plichta - 058 669 96 83 (Gdynia)

Groblewski - 058 511 90 35 (Gdańsk)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany ,a mógłby ktoś zamówić mi termostat

Przecież możesz sam, wystarczy zadzwonić.

Gajos - 058 551 33 17

Plichta - 058 669 96 83 (Gdynia)

Groblewski - 058 511 90 35 (Gdańsk)

ok dzięki zamówić sam mogę tylko gorzej z odbiorem ;( ja mam wolne dopiero po 16
Opublikowano

ja mam wolne dopiero po 16

Niewiem jak inni, Plichta do 2100

Opublikowano

to mnie pocieszyłeś :wink4::decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 21:03_________________________________________________ :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

A panowie co z tym komputerem weźmie ktoś w środę vag'a?

Opublikowano

A panowie co z tym komputerem weźmie ktoś w środę vag'a?

a byłes grzeczny?? :polew:

Opublikowano

A panowie co z tym komputerem weźmie ktoś w środę vag'a?

a byłes grzeczny?? :polew:

ja byłem,ja byłem :buhaha:,co będziesz miał dla mnie :kox:

Opublikowano

Ja kabełek od wideła moge zabrac ale o kompa pytaj dalej :decayed: Bieniek to jak ?

Opublikowano

Z checia.Skad startujesz??JA stacjonuje za zaspie.[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 13:10_________________________________________________To kto mnie wezmie?? :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kto dzisiaj będzie ? :przebiegly:

Opublikowano

kto dzisiaj będzie ? :przebiegly:

ja niestety dzisiaj nie :confused4:

Opublikowano
  • Autor
ja niestety dzisiaj nie confused4

nie no fakt, gdzie Ty z letnimi będziesz jeździł "za miasto"

:nabijasie:

Opublikowano

ja niestety dzisiaj nie confused4

nie no fakt, gdzie Ty z letnimi będziesz jeździł "za miasto"

:nabijasie:

na tych naleśnikach 235/45/17 nie da się jeżdzić :kwasny:,

wczoraj byłem audikiem w Chojnicach oglądać RAVke dla żony,nigdy więcej :wallbash: :wallbash: :wallbash:,do Kościerzyny jakoś szło,

ale dalej do samych Chojnic koszmar,wszyscy mnie wyprzedzali,jechałem 40-50km/h :angry:

dzisiaj nawet nie odpalałem A4,od razu do busa i pojechałem założyć zimówki :decayed:

Opublikowano

Tomek esa mi napisz co i jak. Mnie najprawdopodobniej też dziś nie bedzie a jak się pojawie to vwejem :D

Opublikowano

Tomek esa mi napisz co i jak. Mnie najprawdopodobniej też dziś nie bedzie a jak się pojawie to vwejem :D

ok.

na pewno 2kg coki i 1kg amfy,z herą i trawą jeszcze się zastanawiam :mysli:,no ale napiszę ci esa :evil:

acha i jeszcze 4 gorące tajki :naughty:

:polew:

Opublikowano

4 gorących tajów tylko mam :D

Opublikowano

4 gorących tajów tylko mam :D

Mydło na pewno wezmie,wal do niego na PW

:polew:

Opublikowano

ale dalej do samych Chojnic koszmar,wszyscy mnie wyprzedzali,jechałem 40-50km/h

na tej trasie kiedyś urwałem zimą miskę w golfie,koleinki na max :kox:
Opublikowano

4 gorących tajów tylko mam :D

Mydło na pewno wezmie,wal do niego na PW

:polew:

Zeby przed kompem posiedziec to czas masz a na spota juz nie :slina::evil:

Opublikowano

4 gorących tajów tylko mam :D

Mydło na pewno wezmie,wal do niego na PW

:polew:

Zeby przed kompem posiedziec to czas masz a na spota juz nie :slina::evil:

może jednak ,była jakaś mała przygoda pod Chojnicami,albo w Charzykowach :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.