Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajnie widzieć stare pyski,szkoda,że byłem tak krótko ...gromadka znowu solidna ,do za tydzień. :hi:

Kolega z A6 Q jakiś mi znajomy ... :mysli:

PS. fajny Yaris :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ee, co było? co było ?

kto był ? kogo nie było ?

:kox:

jak tam Tomcia toja ? daje radę ? :slina:

Opublikowano

Daje, daje, 170KM to co ma nie dawać. No i nawet ładna taka jest :rolleyes:

Opublikowano

a ja się Tomeks Ciebie pytam PANTOFLU , jak można babie kupić droższe auto od swojego? pogieło Cię? :decayed: :decayed: :decayed:

oszukała mnie :wallbash:,zaczęło się od 40-50,potem 50-60,potem jakaś taka miła była i zanim się zorientowałem wracałem autem za ponad 80 ;(

:wink4:

ee, co było? co było ?

kto był ? kogo nie było ?

kox

jak tam Tomcia toja ? daje radę ? slina

daje,daje :kox:

Przemuś,twoje BDG zjadła by :naughty:,no chyba że pojedziesz do dr.Piotrusia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
Przemuś,twoje BDG zjadła by

szarap bicz !!

Ty nie wiesz co ja mam, przeciez ja mam 2.5 TDI ............

......... a nie, przecież Ty też masz takiego paździocha, dzień starszego czy młodszego niż mój :chytry:

zróbta wyścigi z żoną, ciekawe jaki wynik będzie

Opublikowano

Zobaczyć Tomka minę w Rav 4,dzisiaj jak wjechał na Matarnię BEZCENNE :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczyć Tomka minę w Rav 4,dzisiaj jak wjechał na Matarnię BEZCENNE :kox:

podjarany ? czy zrezygnowany ?

:evil:

Opublikowano

Przemuś,twoje BDG zjadła by

szarap bicz !!

:ssij::takiego::ban::silacz::bokser:

zróbta wyścigi z żoną, ciekawe jaki wynik będzie

no co ty :shocked:,jeszcze przegram i usłyszę "nie dość że mały :gwizdanie: to jeszcze cienki :naughty:"

Opublikowano

Zobaczyć Tomka minę w Rav 4,dzisiaj jak wjechał na Matarnię BEZCENNE :kox:

podjarany ? czy zrezygnowany ?

:evil:

trudno to wyrazić słowami...
Opublikowano
  • Autor

"nie dość że mały :gwizdanie: to jeszcze cienki :naughty:"

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

...

..

:heat:

Nie no, za***iste :)

ale daj spokój, taka wstrętna landara lepiej se radzi ? Eeenoo...

Przez te skóry może, co ?? :chytry:

Opublikowano

nie odchodź tyko do klubu toyoty,a zresztą nikt cię tam nie zrozumie.

Opublikowano
  • Autor

a zresztą nikt cię tam nie zrozumie.

bo :

"nie dość że mały :gwizdanie: to jeszcze cienki :naughty

:mysli:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

Przez te skóry może, co ?? :chytry:

albo tą wstrętną kiere :cool1:

Pre,tak na poważnie,to na suchym,jakby nie było problemów z trakcją,jestem szybszy,ale w innym przypadku 4x4 na starcie i 400Nm robi jednak swoje :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a ile ta landara waży ? pytam z czystej ciekawości już... bo te nasze paździerze to cięzkie jak czołgi co "żeśmy posłali do Malezji"

dooobra, tak czy siak graty :cool1: Mam nadzieję, że oblukam "dogłebnie" kiedyś tam.

Opublikowano

a ile ta landara waży ? pytam z czystej ciekawości już... bo te nasze paździerze to cięzkie jak czołgi co "żeśmy posłali do Malezji"

dooobra, tak czy siak graty :cool1: Mam nadzieję, że oblukam "dogłebnie" kiedyś tam.

2190kg :shocked:

oblukasz,oblukasz,może nawet cię przewiozę :naughty:

ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony tą Toyotą,myślałem że będzie gorzej,ale do Audi niema nawet polotu,mimo wszystko :wink4:

Toyota to NRD,a Audi RFN :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 00:16_________________________________________________

ooo :shocked:,to ja na złą wartość spojrzałem,2190 to widocznie załadowana.

Opublikowano

toyka fajna tylko szkoda ze nie jest bardziej terenowa :naughty:

wogole wczoraj zapomnialem zapytac kto mi usunie inspekcje?? :)

Opublikowano

wczoraj zapomnialem zapytac kto mi usunie inspekcje??

Ja mogę!

Opublikowano

ty mi powiedz gdzie ty w tej gazowni robisz? skrzyzowanie hutnicza/pucka? naprzeciwko lakmy?

moze bym mogl podjechac do ciebie do roboty zeby to cholerstwo skasowac i przy okazji usunac blad airbaga :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.