Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki, jaki jest pierwszy objaw rozładowującego się aku??? :mysli: :mysli: :mysli:

Rozładowany aku :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w ramach przypomnienia :decayed:

trza by nagrać jakiś nowy filmik :naughty:

Opublikowano

w ramach przypomnienia :decayed:

Wszystko fajnie tylko dlaczego taki nieuczesany byłem :mysli::polew:

Opublikowano

w ramach przypomnienia :decayed:

Wszystko fajnie tylko dlaczego taki nieuczesany byłem :mysli::polew:

no co ty,wszystko było git :cool1:

...tylko widać że na zębie miałeś kawałek (chyba :mysli:) pietruszki :decayed:

Opublikowano

...tylko widać że na zębie miałeś kawałek (chyba :mysli:) pietruszki

To nie pietruszka, to koperek :good:

Opublikowano

...tylko widać że na zębie miałeś kawałek (chyba :mysli:) pietruszki

To nie pietruszka, to koperek :good:

a może,może,monitor ma troszkę zabrudzony :cool1:

Opublikowano

Tomek, nie pij tyle, bo głupoty zaczynasz gadać przez telefon!!!!!!!!! :polew: :polew: :polew:

PANOWIE, moze ktoś odpowiedziałby mi na moje pytanie!!?????? :kox: :kox: :kox:

co ja z Wami mam :no: :no: :no: :no:

Opublikowano

PANOWIE, moze ktoś odpowiedziałby mi na moje pytanie!!?????

Chłopaki, jaki jest pierwszy objaw rozładowującego się aku??? :mysli: :mysli: :mysli:

Rozładowany aku :decayed:

[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 21:46_________________________________________________ :tongue4:
Opublikowano

Tomek, nie pij tyle, bo głupoty zaczynasz gadać przez telefon!!!!!!!!! :polew: :polew: :polew:

ale który :cool1:,bieniek czy kocky :mysli:

Opublikowano

Tomek, nie pij tyle, bo głupoty zaczynasz gadać przez telefon!!!!!!!!! :polew: :polew: :polew:

ale który :cool1:,bieniek czy kocky :mysli:

Ciebie miałam na myśli czyli Tomeks32 :kox: :kox: :kox:

Bieniek się prawie nie odzywał, nie miał nic do powiedzenia w tej kwestii :polew: :polew: :polew: :polew:

za to Ciebie było słychać najwięcej, a że Kocky tam był, to nawet nie wiedziałam :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

o wytrzeźwiał :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a że Kocky tam był, to nawet nie wiedziałam :polew: :polew: :polew: :polew:

był :shocked:

widzisz bieniek,to drań nawet się nie przywitał :disgust:

Opublikowano

a że Kocky tam był, to nawet nie wiedziałam :polew: :polew: :polew: :polew:

był :shocked:

widzisz bieniek,to drań nawet się nie przywitał :disgust:

przecież się przywitał :chytry:

mieliście zabawe z gadania głupot, co??:D

ja tam sie troche jak w pszedszkolu poczułam, chodzenie po bułki do sklepu :D :D :D

Opublikowano

przecież się przywitał :chytry

ale z nami się nie przywitał :gwizdanie:

Opublikowano

Ja myslalem ze to Kocky nam ognisko rozpalal... :gwizdanie:

Opublikowano

Bieniek zjadłeś coś wczoraj czy cały dzionek na herbatce :naughty:

Opublikowano

Zjadlem zdjadlem.Nawet wrocilem nad morze, tyle ze do Rowow.

Dzieki za ognicho karty i nocleg :kox:

Opublikowano
  • Autor

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :blink:

czy ja dobrze trafiłem ?

Tomek, co ten film "do góry nogami" i co się tak "częsie"

:cool1:

Opublikowano

Zjadlem zdjadlem.Nawet wrocilem nad morze, tyle ze do Rowow.

Dzieki za ognicho karty i nocleg :kox:

nie ma sprawy ! polecamy się na przyszłość :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.