Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też się o tym przekonasz,kiedyś :cool1:

Ksiądz mówił że od tego pryszcze wyskakują i można oślepnąć więc chyba sobie odpuszczę :polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ksiądz mówił że od tego pryszcze wyskakują i można oślepnąć więc chyba sobie odpuszczę :polew:

jakoś Łepski przyszedł mi namyśl :polew:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

_________________________________________________

To kto będzie dzisiaj o 19 pod Matarnią ? :cool1:

Opublikowano

Ja będę, Ty będziesz, Alona będzie, Bieniek będzie, Tzieland będzie i jeszcze 2 bliżej nieokreślone osoby z nim :)[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 16:35_________________________________________________Hmm właśnie orzeszek mi zadziałał i spłodził takie pytanie:

Czy na Matarni da się dziś zaparkować? W końcu jest sobota czyli rodzinno-grupowy atak na centra handlowe.

Opublikowano

metoda kalendarzykowa jest przecież niezawodna

taa,się śmiej,śmiej :cool1:

...nawet guma potrafi pęknąć :gwizdanie:

jejku jakis Ty poważny jak sprawa sie tyczy wpadek :polew: :polew: :polew: :polew:

istnieją na szczęscie inne medoty zapobiegania niż pękające gumy czy niezawodne kalendarzyki hehehe :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja będę, Ty będziesz, Alona będzie, Bieniek będzie, Tzieland będzie i jeszcze 2 bliżej nieokreślone osoby z nim :)[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 16:35_________________________________________________Hmm właśnie orzeszek mi zadziałał i spłodził takie pytanie:

Czy na Matarni da się dziś zaparkować? W końcu jest sobota czyli rodzinno-grupowy atak na centra handlowe.

Może być ciężko :confused4:

Ja jeszcze na 100% nie potwierdzam swojej obecności :rolleyes:

Opublikowano

dziewczyny,ma któraś możliwość załatwienia L4 :cool1:

Opublikowano

to kto bedzie w koncu, bo nie wiem czy mi sie chce jechac?? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

jakoś Łepski przyszedł mi namyśl :polew:

:dziura:

Opublikowano

Kurna zapaliła mi się kontrolka ESP i nie chciała zgasnąć, nabluzgałem jej i nic :polew: Zatrzymałem się na stacji, kupiłem fajki, wróciłem do niuni, odpaliłem, przejechałem z 10 km i już ok. Wniosek - palenie pomaga przy problemach z ESP :polew: A tak na poważnie to miał ktoś taki problem? Z palącą się cały czas kontrolką ESP? Poszperałem na forum i najczęstszą przyczyną jest czujnik pod pedałem hamulca lub przepalona żarówka stopu, jutro to obadam.

Opublikowano

podziekowal za spota :naughty:

Opublikowano

Kurna zapaliła mi się kontrolka ESP i nie chciała zgasnąć, nabluzgałem jej i nic :polew: Zatrzymałem się na stacji, kupiłem fajki, wróciłem do niuni, odpaliłem, przejechałem z 10 km i już ok. Wniosek - palenie pomaga przy problemach z ESP :polew: A tak na poważnie to miał ktoś taki problem? Z palącą się cały czas kontrolką ESP? Poszperałem na forum i najczęstszą przyczyną jest czujnik pod pedałem hamulca lub przepalona żarówka stopu, jutro to obadam.

Ja miełem taki problem, winny był czujnik położenia pedału hamulca

Opublikowano

Ja miełem taki problem, winny był czujnik położenia pedału hamulca

nie przesadzajmy :cool1:

...panowie,trochę tolerancji :pali:

chyba,że jeździł twoim autem i cuś zj***ł tudzież,wy***ał :gwizdanie:

Opublikowano

Ja miełem taki problem, winny był czujnik położenia pedału hamulca

nie przesadzajmy :cool1:

...panowie,trochę tolerancji :pali:

chyba,że jeździł twoim autem i cuś zj***ł tudzież,wy***ał :gwizdanie:

I jak zwykle :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I jak zwykle

Bieniu,no nie mam racji :cool1:

Opublikowano

Ja tu tylko sprzatam,ale masz oj masz racje :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja tu tylko sprzatam,ale masz oj masz racje :naughty: :naughty:

choć kurfa :evil:

...te ostatnie piwo :wallbash:

pamiętasz :gwizdanie:

Opublikowano

Aj a teraz brakuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.