Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

1932

• GILI

Top użytkownicy w tym temacie

Łepski, Ty, ja :) a do reszty dzwoń :)[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 20:57_________________________________________________ok to ja wyjeżdżam :good: jakby się coś zmieniło to Bieniek dzwoń i mów, żebym na darmo nie jechał :polew:

Ludziska ruszcie tyłki i dawać do kaletki, są jeszcze wolne miejsca!!!

Ludziska ruszcie tyłki i dawać do kaletki, są jeszcze wolne miejsca!!!

ZAPRASZAMY :tongue4:

Koledzy potrzebuję wgrać nowe oprogramowanie do silnika 2.0 TFSI ponieważ mam błąd P0601 byłem już w paru warsztatach i nie wiedzą jak to zrobić a w serwisie Audi chcą sterownik wymieniać (3000zł) a dowiedziałem się że wystarczy oprogramowanie zmienić znacie może kogoś z trójmiasta albo okolic kto by mógł to ogarnąć, wiem że kolega z forum miał taki sam problem i zrobił to ale w województwie dolnośląskim. Z góry dziękuję za pomoc.

a wiesz co konkretnie trzeba zmienić??

:good:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 13:29_________________________________________________

:siema::naughty: