Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Łepski - kółeczka za***iste!!! No i cena okazyjna

DTMy sa mega :palacz: a jeszcze lepsze Rotiform BLQ :jerk: :jerk:

Mnie tam cięgnie do BBS-uw,może to przeszło trochę z Golfiarzy..

będę myślał na wiosnę o porządnym 18 calowym BBSie :cool1:

..ale najpierw dokładki w kolor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek - Jeśli Noskobil wszystkich łyknął to pewnie OLO nie jeździł bo robote miał... :naughty:

Nie ma to jak 3.0 TDI w Q po chipsie... :gwizdanie

NIE JEDZIE!!!!!!

a w ogóle to w aucie jest brudno :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila obczailem, ze to Tomeks mi dzis siadl na d*pie w okolicach obwodnicy ;) (najpierw myslalem, ze to A6 z ledami ale po 2 zerknieciach na wielkosc fury stwierdzilem, ze REZANA), niestety nie moglem przydusic porzadnie, bo mam rozjebana tarcze sprzegla i lozysko oporowe a poza tym siedziala obok dziewczyna = naturalny ogranicznik predkosci :] a do tego wiozlem w pyte alko z selgrosa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no

dlaczego jeszcze klubowych ramek nie masz :bicz3:

byłem zawiedziony że na Warszawe skręciłeś,chciałem cię złoić :decayed:

myślałem że to 1,8T albo 2,5TDI,bo troszkę kopciło :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie dymalem szczegolnie, przyspieszalem tylko na 6 biegu bo boje sie, ze sprzeglo sie rozleci a chce polatac jeszcze z 2 tygodnie zanim wymienie (sprzeglo, dwumas, czesci kupuje w ASO = cena zabija, chce to troche przeciagnac w czasie ;))

przy bucie zakopci, bo to dziadowe 1.9TDI ;)

masz zrobiony program czy seria 163?

ps. do ramek sie przymierzam ale cos mi nie wychodzi, non stop brak czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee zdrowe 2.5 to 19x-200KM wypluje po programie :)

czesci kupuje w ASO, bo np. nie mam przekonania do sprzegiel LUKa czy Sachsa, za duzo widzialem B6, ktorym sprzeglo zaczelo nap* po 30kkm wlasnie Sachsa a moje oryginalne wytrzymalo 220kkm, to raz a dwa podkusilo mnie kiedys kupic amorki Sachsa i oczywiscie jeden puka od nowosci, po 2 latach maja 55% sprawnosci, nigdy wiecej szitu ;] juz sie przygotowuje do ori 1BE amorkow, bo sprezyny mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks jak chcesz żeby Ci ktoś dupsko złoił to musisz z marnym Lexem w automacie na kresce stanąć :decayed:

PS. Tą czarną co błyszczy różową widziałem... całkiem niezła :przebiegly:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 23:29:05_________________________________________________

powaznie? kurde nie mam znizki chyba ;) ostatnio jak kupowalem cos na firme to dali łąskawie 5% ;p

Jedź do Plichty na Szadółkach i na wejście hasło: A4 KLUB POLSKA - poczęstują Cię rabatem 15% :naughty:

Na ile Ci wycenili takie sprzęgło w ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo,wpadnij na spota,to obgadamy sprawę :cool1:

ale na twoim miejscu zgłosiłbym sie do Ola lub Piera,chłopaki załatwiliby ci dobre sprzęgło z wymiana za dobre pieniądze :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 23:31_________________________________________________

PS. Tą czarną co błyszczy różową widziałem... całkiem niezła :przebiegly

:naughty:

Tomeks jak chcesz żeby Ci ktoś dupsko złoił to musisz z marnym Lexem w automacie na kresce stanąć :decayed:

Piero,masz skłonności masochistyczne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojego dobrego mechanika mam co robi mi prawie jak za darmo ale wlasnie z czesciami bywa problem :) za dwumasa (orientacyjnie, juz nie pamietam dokladnie) krzykneli cos 1,8kzl, sprzeglo chyb 1,3kzl ale przy oddaniu starego, oryginalnego dostaje sie spora znizke, tematu jeszcze dokladnie nie obadalem, bo jak mowilem wymiana dopiero za 2-3 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat jest mały - jutro wymieniamy właśnie sprzęgło i dwumas w 1.9 TDI AVF 130KM :naughty: - koszt z tego co pamiętam: 2350zł.

Części LUKa, oryginały z gwarancją. Jakby był jakiś problem to od ręki wymiana bez czekania itd. Robociznę wyceni Ci OLO ale to będzie prawdopodobnie poniżej 500zł.

[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 23:38:46_________________________________________________

Piero,masz skłonności masochistyczne :cool1:

Lubie wyzwania :tongue4:, co to za frajda ścigać się ze słabszym autem, co innego dwaipółtedeji miszcza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moge sie sprobowac z Wami czy mocno dostane jak wymienie sprzeglo, bo ostatnio z uszkodzonym sprzeglem zloilem Toyote MR2 (1.8 140KM, 8s do 100), typ ostro z odcinki ruszal ale wklepalem mu ;]

masz chipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...