Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Prośba o analizę logów


Rafusi

Rekomendowane odpowiedzi

I tak na sam koniec wrzucam logi ze sprawnego furacza

011 dynamiczny i 003

Gdzie masz ten 003 ? Widzę tylko 001 i 011, z tym, że w 001 ta temperatura jakoś jest dziwna.

Popraw jak możesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym, że w 001 ta temperatura jakoś jest dziwna.

widac fura dopiero sie rozgrzewala ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac fura dopiero sie rozgrzewala ...

Jak się rozgrzewała ? W ciągu 12 sekund było najpierw 77 stopni, po 5 sek. spadło do 70, a po następnych 7 sek wzrosło do 84 stopni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac fura dopiero sie rozgrzewala ...

Jak się rozgrzewała ? W ciągu 12 sekund było najpierw 77 stopni, po 5 sek. spadło do 70, a po następnych 7 sek wzrosło do 84 stopni :naughty:

o patrz ... nie spojrzalem dokladnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu zadziałała pompa wody(puścił termostat). Przetloczyla przez rure z czujnikiem plyn z miejsca chlodnego. Trzeba by sie zapytać kolegi jakie były okoliczności tego vagowanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu zadziałała pompa wody(puścił termostat). Przetloczyla przez rure z czujnikiem plyn z miejsca chlodnego. Trzeba by sie zapytać kolegi jakie były okoliczności tego vagowanka.

moze i tak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zainteresował Was pik 2,55bar od 2100-2400obr/min? Co to może być?

jak to co ... kierownice ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

003 gdzieś mi wsysło... Przepraszam za wprowadzenie w bład. Dorzuce jak bede miał czas. Okoliczności były takie, ze kilka dni temu jak to robiłem piździało u nas w Tychach niesamowicie. Wskaznik na desce pokazywał juz prawie 90 stopni a mogło byc zupełnie inaczej. czyli 77. Jak zacząłem cisnąć to chłodnica wychłodziła na tyle układ że nagle temp spadła, jednak... [termostat nie powinien byc otwarty i wychłodzic układu bo nie było temp potrzebnej do otwarcia termostatu a tym samym duży obieg miał byc zamknięty...] Najwidoczniej był otwarty, heheh na wysokich obrotach silnik dostał temp i momentalnie była juz wyższa :) [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 08:33_________________________________________________Masakra...

Znowu złapałem brak mocy, teraz jak się wkręca na 2500ob/min to ciągnie ale słabo tak jakby mu brakowało albo paliwa albo powietrza... Ja juz nie wiem co to moze być. Wymienić ten zaworek n75? dodam ze jak poruszałem przewodami podciśnieniowymi z zaworka regulującego ciśnienie otwarcia klapy w EGR i przewody z N75 to od 2000obr/min zaczęła się praca turbiny. Tak jakby wczesniej ani grama powietrza nie puszczał. Napiszcie czy ten MAF dobrze działa bo przy logowaniu dynamicznym pokazuje 1120 w danych momentach, tak ma być? a teoretycznie ma byc mniej... Chyba... NAjlepiej zrobie te wszystkie logi raz jeszcze i wrzuce, bo juz mnie to rozpier... ze żaden mechanik nie potrafi sobie z tym poradzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie czy ten MAF dobrze działa bo przy logowaniu dynamicznym pokazuje 1120 w danych momentach, tak ma być? a teoretycznie ma byc mniej... Chyba...

jak turbo laduje ponad 1.5 bara to i wartosci lmm sa wywalone do gory ... :naughty:

NAjlepiej zrobie te wszystkie logi raz jeszcze i wrzuce, bo juz mnie to rozpier... ze żaden mechanik nie potrafi sobie z tym poradzić!!!

wkoncu piszesz z sensem ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...