Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pięknie się prezentuje, będziesz modził na pełny s-line? Zew/Wew, pomyśl nad czarną podsufitką. :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały update , po paru godzinach walki .... i kilkunastu dniach kompletowania części :wink:

IMG_0876.jpgIMG_0877.jpg

A tutaj jeszcze 3 stare shooty :

DSC_1042_2.jpgDSC_1047_2.jpgDSC_1048_kopia.jpg

Edytowane przez dawid195a

Opublikowano

Poliftowy przód robi robotę. Ciekawe dlaczego twoje ledy wpadają w taką żółtą barwę, u mnie jest bardziej biały wpadający w niebieski.

Opublikowano
  • Autor

Poliftowy przód robi robotę. Ciekawe dlaczego twoje ledy wpadają w taką żółtą barwę, u mnie jest bardziej biały wpadający w niebieski.

Na fotce faktycznie tak wyszło ,normalnie jest bardziej niebiesko...

Opublikowano

Ładnie z tą mordką wygląda :naughty:

Lusterka składają Ci się po zamknięciu auta ? Widzę, że nie masz składanych lusterek na panelu :huh::huh:

Opublikowano
  • Autor

Ładnie z tą mordką wygląda :naughty:

Lusterka składają Ci się po zamknięciu auta ? Widzę, że nie masz składanych lusterek na panelu :huh::huh:

Tak składają się po zamknięciu , nie mam na panelu, mogę sobie je wyłączyć z poziomu MMI

Opublikowano

pięknie się ryjek prezentuje, lift robi mega robotę w s-line/s5

Opublikowano

Ładnie z tą mordką wygląda :naughty:

Lusterka składają Ci się po zamknięciu auta ? Widzę, że nie masz składanych lusterek na panelu :huh::huh:

Tak składają się po zamknięciu , nie mam na panelu, mogę sobie je wyłączyć z poziomu MMI

O, to coś nowego się dowiedziałem dzisiaj :decayed: Każde B8 czy też A5 ma taką funkcję czy trzeba sprawdzić jakie się ma lustra składane eektrycznie czy też nie ?

Opublikowano
  • Autor

Ładnie z tą mordką wygląda :naughty:

Lusterka składają Ci się po zamknięciu auta ? Widzę, że nie masz składanych lusterek na panelu :huh::huh:

Tak składają się po zamknięciu , nie mam na panelu, mogę sobie je wyłączyć z poziomu MMI

O, to coś nowego się dowiedziałem dzisiaj :decayed: Każde B8 czy też A5 ma taką funkcję czy trzeba sprawdzić jakie się ma lustra składane eektrycznie czy też nie ?
Jak masz orginalnie założone przez fabrykę to masz dolne położenie na gałce , przy montażu nie musisz tego robić by działały .
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Bardzo mi sie podoba w A5 to ze drzwi nie maja ramek.

Super auto!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.