Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nietypowy problem z kluczykiem


hannab

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz wymienic sama obudowę, jednak ori jest dośc droga (ok 100 zł). Poszukaj na allegro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam bardzo podobny problem jak kolega tylko że w moim przypadku chciałbym wymienić obudowę zwykłą (bez scyzoryka na zdjęciu pierwsza z lewej) na scyzoryk (na zdjęciu drugi od lewej) bo ten skrajny z prawej ma częstotliwość 434 MHz czyli raczej odpada.

Słyszałem już różne opinie na ten temat więc pytam teraz was bo już nie jeden problem na tym forum udało mi się rozwiązać:)

Auto do jakiego będzie kluczyk to Passat B5 1997r.

IKw_i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przy wyciąganiu crypto(imo) musicie uwazac bo to jest szklane,najlepiej jak mini szlifierka obszlifujecie go do okoła niszcząc sary kluczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odswieze kotleta :tongue4: Mianowicie mam zuzyta obudowe kluczyka i chcialbym ja wymienic na allegro znalazlem za 62 zl http://allegro.pl/klucz-kluczyk-surowy-scyzoryk-obudowa-audi-i1576214080.html

Czy juz ktos z Was to robil? Jak wyciagnac grot i ta elektronike. Jak go rozebralem ukazala mi sie plytka, ktora lekko podwazalem ale nie chciala odejsc od obudowy. Moze jest na to jakis spsob?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie przytnij jak ja to zrobiłem. Tzn kupiłem taką obudowę bo chciałem to samo zrobić co Ty, a ukazała mi się po rozkreceniu starego taka* płytka, która nie pasuje do takich kluczy. Upewnij się czy środek bedzie Ci pasował. Ja np nie mogę dostać takiego kluczyka jak mam.. :( a te na allegro nie pasują.

Fotka*. Zdj%C4%99cie0034.jpg?v0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasowała ta obudowa tylko ciekawe jak z trwałością a nie lepiej ori kupić raz a dobrze ... :mysli:

Wiesz moze jak wyciagnac ta plytke co sie znajduje w srodku?? Ile moze kosztowac ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po otwarciu kluczyka - tej częsci z płytka , podgrzej lutownica łebki nitów i lekko podważaj płytkę lub złap nit cienka pensetą - wyjdzie bez problemow. Tylko nie nagrzej za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po otwarciu kluczyka - tej częsci z płytka , podgrzej lutownica łebki nitów i lekko podważaj płytkę lub złap nit cienka pensetą - wyjdzie bez problemow. Tylko nie nagrzej za bardzo.

Ok. Dziekuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...