Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa ogrzewanie tylnej szyby avant


Jarek882

Rekomendowane odpowiedzi


Po rozebraniu klimatronika stwierdziliśmy, że główna płytka jest przykręcona na dwie śrubki a powinna być na pięciu

Hmm, a dzisiaj rozkręcałem klimatronik i było tam sześć śrubek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jedną przeoczyłem. A, że to nie zajmuje całego dnia to jutro raz jeszcze rozkręcę klimatronik i wkręcę tą szóstą śrubkę. :grin: Nie było moim zadaniem sprawdzić ilośc śróbek, które trzymają płytkę a usunąć usterkę.

Edytowane przez solder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dalej nie wiemy co było przyczyną....podaj dla potomnych....

I przez jakiegoś pseudoelektryka człowiek musiał głowić się przez trzy godz. i szukać przyczyn tak błachej usterki. No ale już po problemie. :banan:

kryształowej kuli nikt nie ma.

Edytowane przez GreGoriO
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dalej nie wiemy co było przyczyną....podaj dla potomnych....

I przez jakiegoś pseudoelektryka człowiek musiał głowić się przez trzy godz. i szukać przyczyn tak błachej usterki. No ale już po problemie. :banan:

kryształowej kuli nikt nie ma.

A przeczytaj raz jeszcze mój ostatni wpis. Kryształowa kula nie jest potrzebna. " brak trzech śrubek mocujących płytkę w klimatroniku" Podczas wciskania przycisku "grzanie tylnej szyby" odchylała się płytka i nie załańczał się włącznik grzania tylnej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no widzisz...nie zauważyłem, pewnie za dużo piwa wieczorem. :hi:

nie mniej, jeśli ktoś jak ja :grin: też nie zauważy, przynajmniej będzie miał wypisane osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Mam wymieniony panel climatronic z 2004 roku (regulacja od 16 stopni) i kontrolka gaśnie zaraz po zwolnieniu przycisku grzania tylnej szyby. Lusterka też są zimne ;/ Słyszałem, że potrzebna jest jakaś modyfikacja podłączenia panelu, bo zmienili coś w instalacji :eusathink: Proszę o wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przekierowanie nitroo. Problem rozwiązany! :) Okazało się, że panel jest jeszcze z B6 (chociaż z 2004 roku) i wystarczyło zmienić tylko kodowanie z cabrio na kombi/sedan i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...