Skocz do zawartości
IGNOROWANY

taki tam oswojony BRUTAL


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Super autko :) jazdą V8 się delektuje, nie ważne że jest trochę wolniejszy od jakiejś kosiarki. Porównywałeś wolnossący silnik z doładowanymi... dokladamy do twojego turbo i wtedy można porównać ;)

Bulczas też mialem Subaru, STI po mapie spokojnie daje radę cięzkim S/RS radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześliczny ten "Brutal" :)

PRzy okazji pytanie, jakie ledy wsadziłeś do DRL i do postojówek? Świeci to podobnie do światła xenonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za dobre slowo :hi:

Kilka lat temu mowilem dokladnie tak samo i to przez kilka lat az pewnego dnia... :)

Codzienna jazda niestety nie sprawia mi juz takiej frajdy ale jak tylko kilka dni jestem bez auta to banan ppjawia sie jak tylko do niego podchodze :P

Noebieski jestem dokladnie tego samego zdania a ereska tak jak emtrojka to auta do bicia i porezane furki zawsze chetnie z nimi staja hehe moja na szczescie jedzie tak samo jak nie jedna R8 4.2 choc nie stawalem z nimi zderzak w zderzak tylko jechalem za :P

Mateusz ledy kupilem w "zaprzyjaźnionym" sklepie, kasowniki do drl wysylkowo... Barwa jest bardzo podobna do ksenonu jesli chcesz po urlopie podjade i zapytam czy maja takie same ale nie wiem skad jestes i czy jest sens :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety człowiek za szybko przyzwyczaja sie do dobrego... Nie myślisz o zmianie RS na inne RS? Chociażby b8? Ja choruje na nowe R8, tylko jak to zrobić zeby je miec :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero trafiłem na temat.

Ereska bardzo zacna, gratuluję pięknej fury :) Może kiedyś uda się na taką przesiąść, fura marzenie.

Ja od 4 miesięcy ujeżdżam byłą (furę) Sevesową b6 1.8t bex :D

Pozdrawiam

Edytowane przez Stg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ją kupiłeś? :) Gratulacje!!! Mam nadz że cieszy Cię tak samo jak mnie kiedy ją miałem, na prawdę super furka i kiedy ją miałem była mega zadbana :D

A ja dzięki za dobre słowo ;)


Niestety człowiek za szybko przyzwyczaja sie do dobrego... Nie myślisz o zmianie RS na inne RS? Chociażby b8? Ja choruje na nowe R8, tylko jak to zrobić zeby je miec :D:P

Binek niestety nie te fundusze na Rs4B8 mnie nie stać, nie ma szans :P

R8 mega fura, nawet stara robi niesamowitą robotę i wg mnie nigdy roboty robić nie przestanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu jest bardzo zadbana i będzie dbana dalej :)

Naprawdę fajny samochód. Świeżo po czyszczeniu miski, smoka, przed zimą wleci jeszcze drobna polerka i wosk a na wiosnę planowany downpipe i z czasem kolejne drobne modyfikacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja niestety mnie zmusza...

 

Na sprzedaż moje marzenie, zadbane wychuchane w stanie bdb...

Jak to powiedział kolega - ja już moje marzenie spełniłem, odhaczyłem, teraz kolej na kogoś innego :D

 

Cena w zależności od opcji którą wybierze kupujący: 70 000 - 80 000 pln

Od opcji na kołach zimowych (oryginalne RS4 18cali) i z fotelami w pełnej elektryce oryginalne RS4 z białą lamówką - 72 000,00

Do opcji fotele sportowe kubełkowe oryginalne RS4 pompowane boczki (rarytas, bardzo rzadkie) i koła letnie (oryginalne RS4 19cali) - 80 000,00

Możliwość wyboru konfiguracji :)

609688311

Pozdrawiam

seves

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...