Skocz do zawartości
IGNOROWANY

taki tam oswojony BRUTAL


seves

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, że ja dopiero wpadłem na ten temat.....

Gratuluje fury. Zgadza się, niedoczyszczone RS4 jedzie słabo - dużo gorzej niż sprawne s4 b6 i być może podobnie do 3.0tdi po zmianach ;-). Ale po czyszczeniu zobaczysz, że zrobi Ci się jeszcze większy banan na twarzy :).

Jeszcze raz gratki!!

Paweł dzięki wielkie za dobre słowo :hi:

Autko już odebrałem jakiś czas temu, oprócz czyszczenia parę drobiazgów poprawiono w tym niedziałające klapy wydechu i środkowy tłumik wypadł więc po otwarciu wydech brzmi jeszcze groźniej :) końcowe tłumiki i katalizatory zostały ori bo chcę żeby autkiem dało się normalnie i w miarę cicho podjechać z zamkniętym wydechem np pod firmę rano :)

Pojawił się pewien problem bo w 2tygodnie skończyły mi się letnie opony które wprawdzie były w średnim stanie i w złym rozmiarze bo 235/35/19 jeszcze z poprzedniego samochodu ale jakoś się łudziłem że na przyszły sezon da się jeszcze założyć :) póki co wpadły z powrotem ORI 18 :)

Co do osiągów bo pewnie Was to zastanawia to jakieś rewelacyjne nie są (pewnie dlatego że się po prostu przyzwyczaiłem :decayed: )

Tak na szybko zczytane z filmików kręconych na niemieckiej autostradzie - opony w rozmiarze fabrycznym 255

0-50 - ok. 2sek

0-100 - ok. 4,5sek

0-160 - ok. 9,2sek

0-200 - ok. 14,0sek

0-250 - ok. 27sek

Fabryczna blokada na 270 licznikowe więc pewnie 260km/h i przy 7tys obr na 6biegu dalej nie jedzie :decayed:

Pozdrawiam :hi:

Peknie Szymek musisz mnie tym przewieźć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak zaglądam w ten wątek liczę na zdjęcia, ślinienie się cały czas do tych samych już mi się znudziło, wrzuć jakieś focisze nowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem nim jeszcze przed czyszczeniem i było spoko,ale nie moge doczegac sie kiedy teraz Szymek mi pozwoli zrobic rundke.Co do opon to tez sie łudziłem,ze starcza mi na przyszły sezon,ale auta szymkowe mają to do siebie,że szybko zuzywaja gumy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż miło patrzeć jak ludzie spełniają swoje motoryzacyjne marzenia :decayed:

Świetne autko Seves! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny RS, zresztą mało kto ma w Polsce i gania RS-em po ulicach. Wrzuć jakąś sesję bo warto pokazać w całej okazałości ten wózek, a nawet jakiś filmik :)

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję chłopaki obiecuję że się poprawię, po prostu jakoś mi zawsze nie po drodze z chwaleniem się więc i tym samym jakoś z tymi fotkami i filmikami ciężko :/

ale poprawię się i być może nawet dziś coś wpadnie bo zdjęcia z drobnej sesji na komputerze jakieś mam ;)


Daniel a ja w ogóle liczę na małe spotkanie i porównanie Twojej obecnej a mojej byłej z moją obecną :P

mogą z tego ładne filmiki powstać i niezła pamiątka :D


Jak będzie możliwość obadam na żywo! Mam nadzieje że wpadniesz na w... kiedyś? Sprawdzimy czy RS4 od 3.0TDI różni się tylko poszerzeniami i dźwiękiem czy też faktycznie jest też szybsze. Tymczasem gratulacje nowej bryki i działaj tam :decayed:

Tomek możemy się zgadać i jakiś filmik stworzyć :P

(...)

Jakieś tam fotki:

77447e5c0542b771med.jpg

f40091448fdcdcefmed.jpg

ec760daa3206d9a5med.jpg

a9634ba163c317d7med.jpg

44bc7385e7bf1c1dmed.jpg

d3f62de873cfc793med.jpg

9720ac413e8981f4med.jpg

1fc0de8105371fedmed.jpg

957a24e5fb4a28b4med.jpg

2db632c4931dcbecmed.jpg

e7cccc7a1071a061med.jpg

518ea633c906ba89med.jpg

960d8cb84090a6e4med.jpg

44a51a3425e61d37med.jpg

f35afd615a10a2b5med.jpg

Mam nadzieję że choć trochę się spodobaja i zaspokoją Waszą ciekawość :P

:hi:

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :drool3: Piękne jest to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega RS4... jestem zwolennikiem Avanta, ale ten sedan mi sie wyjatkowo podoba :)

naprawde graty !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle,ze teraz to juz nie ma czego porównywac jezeli chodzi o jakies wyscigi choc sam jestem ciekaw jaka bedzie róznica

zdjecie silnika ogień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle,ze teraz to juz nie ma czego porównywac jezeli chodzi o jakies wyscigi choc sam jestem ciekaw jaka bedzie róznica

zdjecie silnika ogień

Daniel różnica i tak będzie minimalna ;)

Wrzuć jakieś dystanse bo za wąsko ;-)

Też mi to w oczy kuło przez długi czas tym bardziej że w poprzedniej bez dystansów koła siedziały idealnie, ale się przyzwyczaiłem i póki co ma być seria :P zobaczymy co czas przyniesie :)

Problem polega na tym że jeśli wpadnie dystans to będzie musiało pójść w dół a jeśli w dół to przy tych błotnikach i oponie 19cali będą zdecydowanie za małe ;) 21pewnie byłyby w sam raz :D

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves a te listwy z lewej strony na drzwiach, to nie czasem w innym kolorze? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammerku listwy które widać na zdjęciach :D są w dobrym kolorze może tak się światło odbija ;)


Autko mniej więcej tak przyspiesza (0-250) :

a tu 100-200 na 6biegu :

:hi:

Właśnie patrzę że zły filmik wrzuciłem, po południu go podmienię ;)

Podmieniony film z przysp 0-250 na taki z nieco lepszymi czasami bo kręcone powyżej 8tys (tylko proszę muzyki nie słuchać :P ) :hi:

...

Chłopaki świecą mi się cały czas światła wsteczne :/

Od czego zacząć? Łudziłem się że odpięcie akku coś pomoże ale niestety nic to nie dało :D

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik światła wstecznego na skrzyni. ; )

01E941521B


6505-7767-thickbox.jpg

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik światła wstecznego na skrzyni. ; )

01E941521B

6505-7767-thickbox.jpg

Dzięki Marcin :hi:

Póki co rano było wszystko ok ale podjadę do mechanika na kanał zerknąć na ten czujnik bo w ubiegłym tyg w czasie jazdy kilka razy pisknął mi parktronik z tyłu - już wiem dlaczego i pewnie wtedy włączały i wyłączały się światła wsteczne :facepalm:

Może kabelek luźny :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...