Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie do znawców tematu - wiertarka


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak,ja mam z parksaida lutownice(stacja lutownicza),wyrzynarke i szlifierke oscylacyjna.Działaja już kilka lat bez problemu.Swego czasu u mojej sąsiadki jakas firma wymieniała okna i używali młotowiertarki parksaida,zapytałem jak im się sprawuje to powiedzieli ze lepsza niż zielony bosch którego dość szybko zajeździli,a ta działa i działa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie wiertarki z zielonego boscha, duza i mala. Dzialaja dobrze. Wyrzynarka mi nie lezala - sprzedalem. Mam tez myszke i tez jest sredniawo - z parkside pracuje sie lepiej

Mam kilka narzedzi Parkside - wiertarke, szlifierki: rotacyjna, oscylacyjna, myszke, lutownice, frezarke, wyrzynarke itd.... wszystko dziala dobrze mimo bardzo intensywnego urzytkowania.

Jezeli wyrzynarka to taka:

http://fanlidla.pl/gazetka/2011.01.13/315,Wyrzynarka,Parkside,z,Lidla

Wiem ze to marketowy sprzet, ale widocznie dobrze trafilem bo dziala. A gwarancja jest 3 lata - o czyms to swiadczy

Edytowane przez mariuszsmietana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzynarka może być bez firmowa ,ważne żeby miała min 700w mniejsze gotują się przy cięciu paneli wzdłuż,miałem 500w szybko padła ,obecnie używam makity 720w bez problemu można deski ciąć,co do wiertarki do prac domowych wystarczy markietowa młotowiertarka np einhella za 200-300zł można kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.leroymerlin.pl/elektronarzedzia/wyrzynarki-pilarki-pily-szablaste-nozyce/wyrzynarki/wyrzynarka-ic710js-dexter,p139373,l174.html

lub

www.leroymerlin.pl/elektronarzedzia/wyrzynarki-pilarki-pily-szablaste-nozyce/wyrzynarki/wyrzynarka-58g071-graphite,p163772,l174.html

kolega ma na sprzedaż takie wyrzynarki polecacie jakąś czy raczej żadna się nie nadaje? :)

Edytowane przez Barca111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...