Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Po wymianie przegubu słychać dziwne dzwięki, inne niż wcześniej


daniel_wwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na poczatku.

Moj problem polega na tym, ze jestem swiezo po wymianie przegubu (Spidan) i jak wyjechalem od mechaniora, ktory mi to robil, to w momencie skrecania, np. wyjazd ze skrzyzowania, wtedy kiedy walniety przegub daje zwykle znac, slychac dziwne dzwieki dochodzace wlasnie z tamtego kierunku. Nie jest to juz dzwiek taki sam, jaki slyszalem przy suchym (wywalil smar w starym) przegubie, ale troche podobny. Takie jakby przeskakiwanie czegos, ale bardziej "gluche" niz przed wymiana. Juz nie czuc takich mocnych "odbic" kiera podczas mocnego skretu, ale ten dzwiek... :disgust:

Dzwonilem do niego i byl zdziwiony, ale powiedzial, ze moze smar sie jeszcze dokladnie nie rozprowadzil. Kazal troche poczekac.

Co o tym myslicie? Wewnetrzny? Mam nadzieje, ze nie. Jakie sa objawy walnietego wewnetrznego? Sa one jakos ze soba powiazane (zew. i wew.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogl przy wymianie zewnetrznego uszkodzic wewnetrzny,lub uszkodzony jest przegoub z drugiej strony dodatowo(zewnetrzny),ciezko jest zdiagnozowac wewnetrzny przegub trzeba zdjac oslone gumowa i zobaczyc czy kulka jakas nie wyleciala itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. Narazie nie mam samochodu, ale wczoraj, po dluzszym czasie sie uspokoilo (chyba). Jutro bede mogl to jeszcze raz dokladnie sprawdzic.

Pozdrawiam

Pewnie smar się rozprowadził :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie przegubu gdy naciskam hamulec to czuc jak zalancza sie abs i rzuca samochodem po drodze

poruszony czujnik ABS :gwizdanie:

oczywiście to tylko kwestia regulacji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...