Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ocena sprawności - szczególnie banan.


Emejcz

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, mam duży problem jeżeli chodzi o diagnozę gum bananów za pomocą łomika, bo o ile długi prosty jak ma uszkodzoną gumę to się czuje, bo normalnie jest ona bardzo sztywna, to banan jest jakiś dziwny.
Mógłby się wypowiedzieć ktoś kto wymieniał/wymienia banany i miał styczność ze zużytymi?
Jak bujam je u siebie łomikiem to oba mają stosunkowo miękkie gumy (w porównaniu do innych wahaczy), ale niby wracają na swoją pozycję...
W zasadzie na podniesionym aucie można je trochę wyginać ręką. Czy to normalne, że w bananach są takie miękkie gumy czy moje są zerwane?
Byłem kiedyś u jednego mechanika to mu się wydawało, że są miękkie, ale widać było, że nie zna się na wielowahaczu więc nie upierał się, że są zużyte.

'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym to idzie ale ja mam tez miekkie te gumy.i raczej sa wyje.....bo jak je kiedys tam zakładałem nowe to były sztywniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam Mu powiedzą ,że wszystkie są sprawne

W rzeczy samej, jak kupowałem to auto to pojechałem na takową stację i ten c**j powiedział, że wszystko sprawne, a już wtedy mi pukało i jedna guma była zerwana. Nawet nie umiał górnych zdiagnozować, a co dopiero jeżeli chodzi o dolne.

Jakbym miał właśnie okazje zobaczyć sprawne nowe na aucie to bym miał wtedy porównanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wahaczy? Nie sądze, ale to mało miarodajne, bo gumy na długim prostym mam na śmieci.
Chcę po prostu wymienić te które są uszkodzone przed zimą, bo po jednym górnym z obu stron już wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...