Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chalas i dudnienie w środku


Kejsi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze nie za bardzo nazwa tematu jest ale chodzi mi o to ze miesiąc temu zmieniłem cały zawias na Ms i nie słychać juz stoków jako takich ale pozostał duden jakby coś było luźno, amortyzatory Sachs nowe tak samo, Zastanawiam się nad poduszkami ławy albo coś w ten gust, ewentualnie łożyska koła ktoś może pomóc gdzie szukać bo tak na ślepo to mi juz nie idzie :-D

Może gumobloki na sankach? http://img28.olx.pl/images_tablicapl/86701549_1_644x461_sanki-trawers-lawa-passat-b5-audi-a4-stargard-szczecinski.jpg[ /IMG]

Edytowane przez Kejsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec panie i panowie inne było to tak, uszczelka w drzwiach, tylna roleta, zamek w drzwiach lewych, ogólnie drzwi rozebrane każde i każdy luźny element, linkę mocowaniem, na silikon i na sam koniec opony zmienione i cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda wskazowka jest dobra ale ja te elementy przepatrzylem wiele razy i dalej to nie to glownie dzwiek dochodzi tak jakby z bagaznika ale wszystko z niego wyciagnelem i na dodatek go wygluszylem matami akustycznymi i zero efektu nie bardzo wiem czego sie zlapac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dani270 sprawdź gumobloki na belce, oraz łożyska jak mają luz to smarem je i troszkę ciaśniej skręć, do tego uchwyty od pasów dlanpewnosci czy leżą na kanapie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co jest mozliwe z tylu w zawieszeniu zostalo wymienione tulejki na belce amortyzatory i lozyska amortyzatorow a efektow jakby zero;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekrany cieplne, tablica rejestracyjna, rurki od hebla, linka od ręcznego? A co z lozyskami kół, łatwo się je smaruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze jednym z problemow jest oparcie tylnej kanapy ktore ma luz w dolnym jej mocowaniu, a innym problemem tez podejrzewam ze sa wyrobione poduszki na przednich amorach.

a z innej beczki czy musza byc luzy na gumach stabilizatora i na lacznikach stabilizatora zeby stukaly ale tylko na agresywnych nierownosciach itp. gumy ani tulejki na lacznikach nie sa spekane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2014 o 18:19, dani270 napisał:

wydaje mi sie ze jednym z problemow jest oparcie tylnej kanapy ktore ma luz w dolnym jej mocowaniu, a innym problemem tez podejrzewam ze sa wyrobione poduszki na przednich amorach.

a z innej beczki czy musza byc luzy na gumach stabilizatora i na lacznikach stabilizatora zeby stukaly ale tylko na agresywnych nierownosciach itp. gumy ani tulejki na lacznikach nie sa spekane

Rozwiązałeś ten problem, bo również szukam, wymnieniłem amory całą belkę na inną plus nowe tuleje, łożyska. 

Edytowane przez gumacz100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...