Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

00975

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy nie działa mi grzanie tylnej szyby, vag pokazuje mi ten błąd

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic860445.html

panel jest po wymianie na opcje grzane fotele, pierwotnie nie było

jakieś pomysły?

Opublikowano

Jeśli masz B7, zostały dołożone grzane stołki to byćmoże klimatronik został włożony od B6. Podaj numer klimatornika.

Opublikowano
  • Autor

Jeśli masz B7, zostały dołożone grzane stołki to byćmoże klimatronik został włożony od B6. Podaj numer klimatornika.

no właśnie podejżewam że B6 panel :/

wyjmę jutro i napisze dokładnie jaki jest nr

a jeśli okarze się że to jest to ten co myślimy to jakie jest rozwiązanie problemu?

Opublikowano
  • Autor

Jeśli się okaże że panel jest od B6 to musisz na pin F5 podać stałe +12V i powinno działać.

http://obrazki.elektroda.pl/2154835400_1327042340.jpg

aha czyli przemienić piny w kostce? dodam kolego że sama kontrolka szyby działa, świeci na żółto - nie wyłącza się - ale komp wywala błąd i grzanie nie działa...

Opublikowano

Wyjmij klimatronik zobacz czy rzeczywiście jest od B6. Zobacz jakie kable dochodzą, jeśli brakuje biało-żółtego przewodu na pin 5 to musisz go dołożyć i dociągnąć skądś stałe zasilanie.

Opublikowano
  • Autor

Wyjmij klimatronik zobacz czy rzeczywiście jest od B6. Zobacz jakie kable dochodzą, jeśli brakuje biało-żółtego przewodu na pin 5 to musisz go dołożyć i dociągnąć skądś stałe zasilanie.

Dobra, sprawdzę wpierw i napiszę

  • 1 rok później...
Opublikowano

Jeśli chcesz używać tego z B6 to musisz podpiąć zasilanie tak jak wyżej najlepiej z punktu nad nogami kierowcy po poprzez bezpiecznik i kabel ma być dość gruby

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

to była wina klimatorka, był z B6 jak podejżewaliśmy :/

siedzi teraz z B7 i wszsytko jest cacy

ale jest ale

przy podgrzewaniu zaczyna mi radio FM szumieć - dodam że zmieniłem już wzmak anteny ale dalej jest to samo

mam wrażenie że jest to kwestia zasięgu i mocy stacji bo nie na wszystkich kanałach tak jest, ale jednak irytuje mnie to

czy ktoś się spotkał już z czymś takim??

Opublikowano

Tak, ja w polonezie :decayed: Słabe połączenie do masy. Spróbuj popoprawiać.

Opublikowano
  • Autor

Tak, ja w polonezie :decayed: Słabe połączenie do masy. Spróbuj popoprawiać.

rozwiń proszę ten dowcipny wątek

Opublikowano

Kiedyś stary grzebał, podłączał się z czymś pod instalację, nie pamiętam dokładnie, bo to było kupę lat temu, ale pamiętam, że po tych manewrach szumiało radio przy ogrzewaniu szyby i jeszcze był taki dźwięk a'la gwizd turbiny w głośnikach jak się wentylator chłodnicy włączał. Pamiętam, że na moje pytanie co popsuł, mówił, że słabo coś tam przewodzi do masy i przebicia jakieś są czy jakoś tak.

Wiem, ze bełkot i mało konkretnie, ale tak mi zaświtało jak przeczytałem, może Cię to naprowadzi.

'

Edytowane przez Pablo_s-c

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś stary grzebał, podłączał się z czymś pod instalację, nie pamiętam dokładnie, bo to było kupę lat temu, ale pamiętam, że po tych manewrach szumiało radio przy ogrzewaniu szyby i jeszcze był taki dźwięk a'la gwizd turbiny w głośnikach jak się wentylator chłodnicy włączał. Pamiętam, że na moje pytanie co popsuł, mówił, że słabo coś tam przewodzi do masy i przebicia jakieś są czy jakoś tak.

Wiem, ze bełkot i mało konkretnie, ale tak mi zaświtało jak przeczytałem, może Cię to naprowadzi.

'

spoko, kumam, sprawdzę to jak tylko rozkminię gdzie masa jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.