Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaz dekorow przednich


zakwas1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Nie moglem znalezc zadowalajacej mnie odpowiedzi na forum ,wiec postanowilem zalozyc temat

Jak zdemontowac przedni dekor w a4 b5 bez zdejmowania calej konsoli srodkowej ? Te dekory z drzwi musze sciagnac po demontazu boczkow a jak z przednim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się inaczej nie da ich ściągnąć..lecz może ktoś ma jakiś magiczny sposób..ja w każdym razie ściągałem konsole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wypiąć wszystkie spinki poza tą nad konsolą, później z obu stron wsuwałem jakieś dłuższe materiałowe "szmaty" i ciągnąc na siłe zrywamy środkową spinke. Później przy montażu naturalnie ją pomijamy i nie generuje to żadnego problemu w postaci hałasów, czy luzów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. Zobaczymy co da sie zrobic. Konsole zmienialem na 2din.Po prostu bylo to czasochlonne.Myslalem,ze ten krok da sie jakos pominąć.Zobaczę.

W planach jest obklejenie dekorow w szczotkowane aluminium. Polka przy mieszku i gorny plastik przy awaryjnych poszedl juz w folie piano black.

Co o tym myslicie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperymentowalem trochę z dekorami w polysku alu, ale ciężko było z utrzymaniem tego. Myślę ze będzie trochę festyn u Ciebie i lepiej było by wszystko w jeden kolor zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie jest lustro(chrom)

http://www.purepc.pl/files/Image/artykul_zdjecia/2010/ASUS_N53Jn/n53jn-01.jpg

Tak wyglada szczotkowane alu :decayed:

Edytowane przez zakwas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągniecie długiego dekoru z deski jest możliwe bez zdejmowania konsoli. Problem stanowi uchwyt nad radiem. ja ściągałem te aluminiowo/plastikowe ( warstwa zewnętrzna alu a w środku prowadnica plastikowa. Zrobiłem to podkładając dwie szmatki ( jedna z jednej storny dekoru druga z drugiej) i energicznym ruchem pociągnąć jak będzie pociągnięte równo i z odpowiednią siła nie ma prawa pęknąć. W środku zostaje ten dinksik metalowy ale zakładając własnie pomalowane już nie montowałem także zabieg w miarę prosty ale trzeba z wyczuciem i nie na 'hura'

Moja opinia co do malowania/oklejania - tylko malowanie i tylko czerń fortepianowa

P.s kolega bedzie sprzedawał własnie komplet w czerni fortepianowej jakby ktoś był zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem już szczotkowane alu... w b5 i coś takiego http://allegro.pl/folia-karbon-ca-421-3m-3d-wlokno-weglowe-czarny-i4564089384.html

wygląda to bardzo fajnie w realu ... tylko ważne żeby folia była dobrej jakości i będzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...