Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

O:-) i to się nazywa konkretna odpowiedź:-) już też to wyszukałem ale wielkie dzięki za pomoc:-)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel pasazera tez p&p ewentualnie bezpiecznik trzeba bedzie zwiekszyc ;)

dokladnie,mialem ta sama sytuacje :facepalm: fotel zalozony a nie dziala,trzeba bylo zalozyc wiekszy bezpiecznik i wszystko hula :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik znajduje sie od strony pasazera,musisz zdjac plastikowa oslone,przy dzwiach,nie pamietam jaki to byl,ale chyba jeden z mocniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki dam sobie radę:-) pozdrawiam:-)

Panowie tak się zastanawiam:-)

Jak myślicie będzie pasować:-)

http://allegro.pl/audi-a3-a4-q3-q5-a6-4g0-s-line-kierownica-airbag-i5839775545.html#imglayer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma wyjście? :decayed::decayed: Musi pasować. Widzę, że każdy teraz poluje na poliftowe kierki z B8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko poduche patrz, by była na dwa naboje. I lepiej szukać tej z mniejszą ilością przycisków, wtedy mniej będzie nie działać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma wyjście? :decayed::decayed: Musi pasować. Widzę, że każdy teraz poluje na poliftowe kierki z B8 :wink:

Tylko ta jest z A3 8v , i niewiem tak do końca czy bedzie pasować:-(

Między czasie wpadły listwy s line od jozka:-) już odebrane od lakiernika:-) w środe montaż:-)

20151211_155620.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje:-) ale ja jestem w De a auto w Pl w garażu:-) w zimie używam żony a3 8p:-) ale już za 3 dni upragniony urlop:-)

Listwy S line już na aucie :)

20151224_091638.jpg

Po długim leżakowaniu oświetlenia ledowego z A6 C6 wreszcie na aucie :D fajny efekt :D

20151224_160621.jpg

tu w garażu :)

20151224_160052.jpg

wprawdzie jest zima :) ale do lata już nie daleko :naughty: doszła lodóweczka do schowka :)

20151224_160200.jpg

I mały gadżet do garażu wpadł :)

20151224_223523.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledy w lusterkach fajna sprawa sam u siebie robiłem i jestem zadowolony z tego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko :kox: a jak tam recaro ? masz już coś ?

oj te recaro :facepalm: byłem u człowieka który ma dwa komplety ,oba nie nadają się do jakichkolwiek reanimacji a tym bardzej do założenia :facepalm: więc szukamy dalej :) zatanawiam się czy w zamian foteli nie sprawić sobie bixów :) kompletów jest od groma do kupienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kogo byłeś oglądać recaro ?

Bix'y super mod i praktyczny. Tylko do nich potrzebujesz jeszcze sporo gratów z instalacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem człowiek a pod Zieloną górą na olx ,podjechałem zobaczyłem naprawdę szkoda słów :facepalm: nie ma oczym gadać ;) co się odwlecze to nie uciecze :naughty: co do bixów masz rację potrzebuje do tego wielu gratów , i myślę o kompletowaniu tego , chociaż podłączenie zostawię komuś innemu, ty sam podłączałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podłączył wszystko magik Domin :decayed:

Jak zbierać to najlepiej ori wiązki, wyjdzie bardzo mało lutowania i cięcia. Mam gdzieś jedną od lampy do środka. Czujniki muszą być z blachami, instalacja do samopoziomu też fajnie jak jest cała, bo zostanie tylko ułożenie i powpinanie pinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenne rady :hi: dzięki Mariusz :) dawno nie siedziałem w temacie bixów,właśnie sobie oglądam allegro i jestem w mile zaskoczony , wcale nie są takie drogie :)

np.http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b7-8e0-bi-xenon-ksenon-s-line-bialy-i5873491758.html


czy te np.http://allegro.pl/lampy-przednie-bi-xenon-audi-a4-b7-komplet-i5864632268.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już i tak musisz wszystko od podstaw kupować to lepiej skrętnego wpakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...