Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zrobie ale dopiero w poniedziałek,bo dzisjaj już za poźno , a jutro niedziela,

Przy okazji zmiany wkrótce z pojedyńczego tłumika na dwururke trzeba wreszcie sie zabrać za sprężyny obniżające:-) dzis wpadły sprężyny Eibacha -30:-) odboje też zamówione:-) IMG_1203.jpg

IMG_1205.jpg

No i będzie pięknie . :hi:

Amorki jakie wrzucasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie narazie zostane przy obecnych , zmienie tylko odboje ,ori s line nie są tanie ,wiec musze pozostać narzie przy obecnych:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratów cała kupa się nazbierała :grin: wszyscy działają..... czuć wiosnę :D pozakładaj wszystko i zrób sesje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie narazie zostane przy obecnych , zmienie tylko odboje ,ori s line nie są tanie ,wiec musze pozostać narzie przy obecnych:-)

Ja też tak jeżdziłem ale krótko , w obecnym zestawieniu o wiele lepiej więc pewnie i Ty długo nie będziesz jezdził na amorkach 1BA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje , w tym tygodniu zabieram się za zmiane spręzyn i odbojów:-) oraz to na co tak długo czekałem czyli zmiana na dwururke:-) już się nie mogę doczekać:-)

A tu jeszcze takie zdjęcie które chyba jasno mówi że wiosna tuż tuż:-) 20151230_115612.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka czysta :D ja niedawno zaliczyłem pierwsze porządne mycie bo płakać mi się już chciało :grin: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i Ty długo nie będziesz jezdził na amorkach 1BA
i tu sie zgadzam , przemyśl temat bo lepiej troche dołożyć i zrobic raz a dobrze a na amorach 1ba bedzie ci huśtało autem na wszystkie strony :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Ty długo nie będziesz jezdził na amorkach 1BA

i tu sie zgadzam , przemyśl temat bo lepiej troche dołożyć i zrobic raz a dobrze a na amorach 1ba bedzie ci huśtało autem na wszystkie strony :wink:

Możesz konkretnie jakieś polecić? Najlepiej aukcje:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podasz mi numer pod odbój przód? Tył to 4F0512131 ?

Całą niedziele walczyłem ze sprężynami, i nic... Auto idzie do majstra bo ja nie mam nerwów na to... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Ty długo nie będziesz jezdził na amorkach 1BA

i tu sie zgadzam , przemyśl temat bo lepiej troche dołożyć i zrobic raz a dobrze a na amorach 1ba bedzie ci huśtało autem na wszystkie strony :wink:

Możesz konkretnie jakieś polecić? Najlepiej aukcje:-)

Kup ori amory 1BE lub 1BV

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak budżet pozwoli to nawet lepiej wsadzić Bilki B8. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak budżet pozwoli to nawet lepiej wsadzić Bilki B8. ; )

I tym sposobem idziemy w stronę gwintu.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jeździsz? Jak nie to gwint DTS za ok 1400zł i masz spoko zawiecho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R. Ogólnie w ten samochód inwestuje ,to moja skarbonka:-) ,i jest niewiele jezdzony ,około 10 tys km rocznie , do wszystkiego mam inne Audi A3 8p:-)

Wpadła dzisjaj do mnie fajna paczka:-) tutaj podziękowania dla kolegi jozek726 ,to on jest znalazł i od razu się do mnie odezwał:-) ,troszkę poczekam z montażem ,ponieważ muszę dokupić odpowiednie boczki do nich:-) no i oczywiście fotele:-)

IMG_1211.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... towar deficytowy :wink: Ale masz rację, bez boczków i foteli do kompletu nie będzie robiło takiej roboty jak powinno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wpadła dzisjaj do mnie fajna paczka:-) tutaj podziękowania dla kolegi jozek726 ,to on jest znalazł i od razu się do mnie odezwał:-) ,troszkę poczekam z montażem ,ponieważ muszę dokupić odpowiednie boczki do nich:-) no i oczywiście fotele:-)


Towar mega sam tego szukam :kox: Jakie boczki potrzebujesz do ich montażu, do standardowych nie podejdą ? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejśc podejda:-) ale ja mam najzwyklejsze naleśniki wprawdzie z elektryka ale jednak i do tego najzwyklejsze boczki bez pakietu światło , a to wszystko chce zgromadzić i założyć odrazu by nie bawić się z tym kilka razy ,więc zbieram graty:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że trzeba jakieś konkretne boczki szukać do tego :)

Co do foteli to fajnie, że masz elektrykę. Teraz znaleźć sportowe fotele lub jakieś Recarosy :naughty: W przyszłości podłączyć pamięć pod fotele i będzie mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...