Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

No to będę ich atakował i spytam o ofertę :hi:

Jak tam recarosy na dłuższej trasie ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaj pytaj:-) szczerze ich polecam:-) a Recaro to bajka:-) nie dość że wygląd jest naprawde ekstra to jeszcze wygoda :-) a full elektryka dopina calość:-) jezeli myslisz o Recaro to jak już wydasz tą kase to te fotele zrekompenują ci ten zal wydanych pieniedzy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recaro fajna sprawa, te co masz mega mi się podobają ale bardziej pasowałoby mi coś z alcantarą :) Najpierw jednak jakiś program i hamulec muszę zapodać. Ostatnio trochę poganiałem po DE i przydałby się zapas podczas przyśpieszania jak i hamowania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja moc jest przydatna:-) szczegolnie jej brak sie odczuje na autostradzie:-) 116 km nie jest zbytnio wiele ,po programie zobaczysz zupelnie inne auto:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam sie szykuje pomału:-) :-) ale to powoli:-) :-)

Miałem dzisjaj okazjie spróbować czegoś innego niż Audi:-) i musze przyznać że .....brak słów:-) :-) :-)

20160924_111911.jpg

20160924_111826.jpg

Odrazu sprostuje nie moje:-) niestety:-(

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna maszyna i fajny kolor zacisków :decayed: Ale do tego podszedłbyś pierwszy jakby stał koło miecia :kox:

e26db557086ce214med.jpg

58cd223c0d47acecmed.jpg

120982e7bed16f90med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pewnie tak!!!:-) ale tym mercem moglem sie przejechac pare kilometrow:-) wiec banan od ucha do ucha w sumie jest do tej pory:-)

Wreszcie wpadła zapalniczka obracana:-) wysłka trwała chyba z miesiąc,w przyszłym tygodniu wreszcie montaż:-)

IMG_20161002_161407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszu chyba coś masz w ustawieniach klawiatury źle ustawione, bo zamiast przecinka lub kropki wskakuje Ci taki znak :-)

Przycisk z RS fajna sprawa :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pewnie tak!!!:-) ale tym mercem moglem sie przejechac pare kilometrow:-) wiec banan od ucha do ucha w sumie jest do tej pory:-)

Wreszcie wpadła zapalniczka obracana:-) wysłka trwała chyba z miesiąc,w przyszłym tygodniu wreszcie montaż:-)

IMG_20161002_161407.jpg

masz stacyjka nowego typu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pewnie tak!!!:-) ale tym mercem moglem sie przejechac pare kilometrow:-) wiec banan od ucha do ucha w sumie jest do tej pory:-)

Wreszcie wpadła zapalniczka obracana:-) wysłka trwała chyba z miesiąc,w przyszłym tygodniu wreszcie montaż:-) IMG_20161002_161407.jpg

masz stacyjka nowego typu ?

A co to znaczy? Bo nie mam pojecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pewnie tak!!!:-) ale tym mercem moglem sie przejechac pare kilometrow:-) wiec banan od ucha do ucha w sumie jest do tej pory:-)

Wreszcie wpadła zapalniczka obracana:-) wysłka trwała chyba z miesiąc,w przyszłym tygodniu wreszcie montaż:-) IMG_20161002_161407.jpg

masz stacyjka nowego typu ?
A co to znaczy? Bo nie mam pojecia

stacyjka nowego typu to taka w której nie mosisz trzymać kluczyka prekreconego żeby odpalić silnik wystarczy raz cyklach i auto samo startuje .

pytam bo wiem że chłopaki mieli stacyjka lub rozrusznik starego typu i po podłączeniu jak silnik chodził to jak nacisnąć to rozrusznik kręci przy oddalonym silniku

ja mam nowszego typu i chula wszystko pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy nie wciskać tego przycisku jak chodzi silnik...

niby tak ale jak przez przypadek jakoś się wciśnięciu to jest problem

ale wydaje mi się że to tylko kwestia jeszcze jednego przekaźnika i temat rozwiązany bo ja jak przyciskami to coś cykaja więc chyba to przekaźnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie u niego też kupowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...