Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzisiaj zacząłem działać z RECARO i w sumie cały dzień spędziłem na ściągnięciu tylnego oparcia :facepalm: nie rozkładana kanapa to jest katastrofa :facepalm: Ale udało się :) jutro zabiorę się za montaż Recaro ,ale męczy mnie parę pytań ;) zrobiłem fotki ,potrzebuje troszkę pomocy, otóż po ściągnięciu tylnego oparcia nie składanego nie włożę p&p oparcia rozkładanego ponieważ u mnie wygląda to tak

20160622_164036.jpg

taki obraz jest z bagażnika, co mam tu wyciąć?


na pewno miejsce na podłokietnik , ale wydaje mi się więcej ,ponieważ rozkładana kanapa nie miałaby sensu gdybym zostawił resztę elementów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego praktycznie po całości jak idzie wneka. Inaczej to nie ma sensu. Widzialem jak ktos nozycami do blachy ladnie to powycinal

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrzebujesz te tylne składane oparcie , bo jeżeli nie i da się to przymocować bez wycinania to może zostaw to tak jak jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A potrzebujesz te tylne składane oparcie , bo jeżeli nie i da się to przymocować bez wycinania to może zostaw to tak jak jest .

właśnie myślę podobnie, :) jedynie wytnę chyba miejsce na podłokietnik, zobaczę jutro jak pracę będą postępować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz składaną kanape to ja bym ciął. A nóż może kiedyś się przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet do przewożenia opon do zmiany rozłożyć kanapę daje dużo wygody większe rzeczy można przewozić. Dla mnie w ogóle bez sensu fabryka wypuszczala nieskladane kanapy... masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet do przewożenia opon do zmiany rozłożyć kanapę daje dużo wygody większe rzeczy można przewozić. Dla mnie w ogóle bez sensu fabryka wypuszczala nieskladane kanapy... masakra

zgadzam się, nieskładana kanapa jest jakimś nieporozumieniem, już to zrobiłem razem z tatą, ale cały dzień poświeciliśmy na to by to wszystko złożyć do kupy :) ale warto było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czekam czekam ;) rzadko czas jest ale zawszę znajdę chwilę popatrzeć na naszych klubowiczów i ich kozackie transformacje a zwłaszcza u tych co motywują każdego dnia własną ciężką pracą i pasją do naszych a4 Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że jutro mój własny prywatny ślub :D nie miałem zbyt wiele czasu by posiedzieć przy aucie :kwasny: więc nie cyknąłem zbyt wiele fotek , ale coś tam jest RECARO wreszcie jest :banan2:

Mała fotka z przygotowań :D reszta jutro będzie :)

20160624_214557.jpg

i RECARO :banan: wpadły również kosmetyki COLOURLOCK by ładnie je odświeżyć :) stan oceniam na idealny :)

20160624_200910.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje Mati, Wszystkiego Dobrego :oczko: !!! No i kubły bajka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że włożyłeś te stołki przed ślubem :grin:

Teraz zaczną się inne mody :wink:

Z drugiej strony co ma Ci być lepiej niż nam (żonatym). :facepalm:

I jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego ;-)

Jak zrobisz dluga trase zdaj relacje czy sa wygodne na dlugie wyprawy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stołeczki widać, że w super stanie. Szkoda, że na rynku wtórnym już coraz mniej takich ideałów.

Pamiętaj na trzeźwo nie podchodź do ołtarza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...