Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Pieknie zrobiona A4. Perfekcja w kazdym calu... Bedzie skąd czerpać pomysły na mody! :banan:

Co to za guziczek pomiedzy włącznikami grzaniem tylnej kanapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krystian,staram się jak mogę:-) powiem ci ,że ten mod czeka jeszcze, graty są , ale siedzeń Recaro ciągle brak ,ten przełącznik do podgrzewania tylnej kanapy jest z wersji USA , co do tego przycisku to mi zabiłeś ćwieka:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krystian,staram się jak mogę:-) powiem ci ,że ten mod czeka jeszcze, graty są , ale siedzeń Recaro ciągle brak ,ten przełącznik do podgrzewania tylnej kanapy jest z wersji USA , co do tego przycisku to mi zabiłeś ćwieka:-)

Hehe, myśl, mysl co to za guziczek. Ja mam grzany tył ale przycisku brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ryglowanie drzwi/wnętrza dla pasażerów tylnej kanapy w wersji na USA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwoch latach poszukiwań:-( są wreszcie:-) lepsze zdjęcia wkleje w przyszłym tygodniu:-) stan rewelacja po przebiegu 33tyś mil:-) 20160520_144920.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak już będziesz miał je w aucie to pewnie nockę w nim spędzisz :decayed: Konkretny mod :naughty:

W środku alcantara ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze z B6, ale wiadomo jak trudno ustrzelić taki zestaw z B7 ;) chyba że w sedanie B7 tez takie wysokie zagłówki?

Zazdroszczę :kox:

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zagłówki są tak mocno wyciągnięte,dlatego tak wygląda:-) Recaro są z RS4 b7 z 2007 r z sedana

Teraz jak już będziesz miał je w aucie to pewnie nockę w nim spędzisz :decayed: Konkretny mod :naughty:

W środku alcantara ?

Dzięki :-) tyle szukałem ,wreszcie są!:-) :-) to jest taki wedlug mnie fajny materiał , nie alcantara , mam alcantare w Audi A3 8p , i nie chciałem alcantary, dodam że fotele przeleżały u człowieka 6 lat w garażu, oprócz tego ,że są mega zakurzone ,to po przeczyszczeniu są jak NOWE:-)

Aha podgrzewane przód i tył:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recaro ze speedem z B7 to taki w sumie rarytas. Gratulacje i zazdraszczam. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recaro ze speedem z B7 to taki w sumie rarytas. Gratulacje i zazdraszczam. ; )

Dzieki:-) choć powiem ci ,że 2 lata poszukiwan już mnie dobijało:-( gdzie bym nie pojechał oglądać Recaro to w fatalnym stanie:-( jednak warto czekać :-) ktos może reflektuje naleśniki z mojej b7 , stan bardzo ładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakieś dobre źródło takich fantów to możesz się podzielić bo też szukam coś w półskórze. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zagłówki są tak mocno wyciągnięte,dlatego tak wygląda:-) Recaro są z RS4 b7 z 2007 r z sedana

Teraz jak już będziesz miał je w aucie to pewnie nockę w nim spędzisz :decayed: Konkretny mod :naughty:

W środku alcantara ?

Dzięki :-) tyle szukałem ,wreszcie są!:-) :-) to jest taki wedlug mnie fajny materiał , nie alcantara , mam alcantare w Audi A3 8p , i nie chciałem alcantary, dodam że fotele przeleżały u człowieka 6 lat w garażu, oprócz tego ,że są mega zakurzone ,to po przeczyszczeniu są jak NOWE:-)

Aha podgrzewane przód i tył:-)

Czasami warto czekać :)

Odnośnie materiału to kto co lubi, osobiście nic nie mam do szmaty, która u mnie jest zaraz po alcantarze. Ważne żeby nie były całe w skórze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz musze miesiąc czekać ,aż je założę:-( Recaro jest w Polsce w garażu (tato się nimi opiekuje)a ja w De:-) niestety trzeba zarabiać na mody:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie choruje na alcantare... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz musze miesiąc czekać ,aż je założę:-( Recaro jest w Polsce w garażu (tato się nimi opiekuje)a ja w De:-) niestety trzeba zarabiać na mody:-)

Miesiąc to jest nic w porównaniu przez ile je szukałeś :P Szybko pęknie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację:-) a przez ten miesiąc musze znaleźć jeszcze pare gratów:-) kompletuje dorezanie 4xel.szyby:-) ponieważ wraz z Recaro dostałem kompletne boczki z pakietem światło pod wszystkie szyby elektryczne , nie zostało mi nic innego jak dorobić pełną elektrykę szyb:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, zajrzałem pod swoje fotele jak wygląda sprawa z kostkami , dodam ,że moje naleśniki są elektryczne , moje pytanie to od czego jest czarna kostka ? Pod fotelem kierowcy jest pod fotelem pasażera jej brak

Pod fotelem kierowcy

20160521_170701.jpg

Pod fotelem pasażera

20160521_170939.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna chyba jest od czujnika zapięcia pasów, u mnie pasażer tez nie ma tej kostki i nie ma właśnie sygnału o niezapietym pasie

Wysłane z iPhone

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...