Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Kostki tak jak wyżej, do recaro musisz zmienić tylko bezpieczniki na większe. Jak dobrze kojarzę chodzi o te na kablu grubym czerwonym, po lewej i prawej stronie pod plastikami, tu gdzie są wszystkie kostki.

Co do foteli, gratulacje, ze w końcu się udało.
Tylko na pewno są z RS4 B7 ? Z tego co kojarzę powinny mieć wybite RS4, a nie recaro i te tylne zagłówki u mnie są mniejsze. Niech Ci tato podrzuci fotę pleców przednich foteli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze z B6, ale wiadomo jak trudno ustrzelić taki zestaw z B7 ;) chyba że w sedanie B7 tez takie wysokie zagłówki?

Zazdroszczę :kox:

Według mnie z B6 lepiej te tylne zagłówki wyglądają. Bardziej wypasione niż te z B7 :wink:

Kostki tak jak wyżej, do recaro musisz zmienić tylko bezpieczniki na większe. Jak dobrze kojarzę chodzi o te na kablu grubym czerwonym, po lewej i prawej stronie pod plastikami, tu gdzie są wszystkie kostki.

Co do foteli, gratulacje, ze w końcu się udało.

Tylko na pewno są z RS4 B7 ? Z tego co kojarzę powinny mieć wybite RS4, a nie recaro i te tylne zagłówki u mnie są mniejsze. Niech Ci tato podrzuci fotę pleców przednich foteli ;)

Skoro miał naleśniki w prądzie to bezpiecznika nie musi ruszać.

Poza tym to jest usa, tam mogła być inna konfiguracja wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi swoje prosze ,zobacze sobie i porównam

Bo u ciebie w temacie wszystko wygasło:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś te wszystkie strony szybko kasują fotki :/

U mnie wyglądają tak fotele (foto z sieci):

cdce8d1a82ff.jpg

be414a7ca659.jpg

Ale jak masz stan taki jak widać, to tylko zakładać i cieszyć się z jazdy w nich :kox:

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne z czy z B6 czy z B7, ważne ze dobry stan i właściciel zadowolony :wink:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego , że z B6 i tak w recaro się swietnie siedzi. A skóra , stan igiełka ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje :-) choć ufanie ludzią nie zawsze popłaca :-( ale rzeczywiście stan pachnie nowością:-) chociaż w b6 były chyba inne kostki pod fotelem i nie wiem czy nie bede musiał ich zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki są te same, gratki stołków :good: też chyba poszukam do swojej Niuni :)

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :-) szukam jeszcze gratów do podłączenia tylnych szyb elektrycznych, jak ktoś ma ,to prosze pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze być masa inaczej rozwiązana w kostce od poduchy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasować

To powinno być p&p:-) relacje zdam jak już będą na aucie:-)

Panowie krótkie pytanko, posiadam tylną kanapę i tylko jeden boczek do kanapy , jest on bez airbaga , drugiego nie posiadam , czy mogę dokupić np z foteli s line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,cholernie ciężko to dostac już przewertowałem całe allegro i nic:-(

Panowie małe pytanko odnośnie zmiany kanapy z mojego sedana ,w przyszlym tygodniu zabieram sie do zmiany na Recaro:-) (moja kanapa jest nie rozkladana) jak ja wyciagnać? Czytalem troche o tym i widze że jest z tym troche problemów:-( macie może jakiś sposób by sobie latwo poradzic ze zmiana tylnej kanapy nie rozkladanej na rozkladana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzezba żeby przerobić to jedno - był gdzieś temat na forum. Drugie to wyjecie w ogóle tylnego oparcia. Siedzisko wychodzi latwo - dwa wciski. Oparcie natomiast trzyma sie na prowadnicach od zagłówkow (w glownej mierze). Wyjecie ich w B7 to koszmar - przynajmniej dla mnie jest ciezko. Teoretycznie wsadzasz zagiety pret/sruboktet, podwazasz i wychodzi ale ja przy wyciąganiu ich polamalem chyba wszystkie :) pozniej musialem kupić komplet sprawnych przy ponownym montazu ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrzebuje czegoś jeszcze żeby bezproblemowo zalożyć kanape składaną w miejsce gdzie była nie rozkładana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś mocowania będą potrzebne. Musisz kupić gdzieś. Na forum ktoś miał komplet jakiś czas temu

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...