Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wiesz czy jak zmieni się amorki np. na Bilsteina pod 1BE też przód zejdzie niżej?

Będzie tak samo .

A nie wiesz czy jak zmieni się amorki np. na Bilsteina pod 1BE też przód zejdzie niżej?

Będzie tak samo .

Ja mam eibach -30 i amorki s-line i siedzi równo .

8abf21bd3704a706.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20160409_101853.jpg

Wstawiłem swoje zdjecie by porównać bezpośrednio z twoim , rzeczywiście jest lekka różnica,ale i tak jestem mega zadowolony z efektu:-)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz czy jak zmieni się amorki np. na Bilsteina pod 1BE też przód zejdzie niżej?

Będzie tak samo .

Bedzie tak samo to znaczy ze tez zejdzie te 0.5cm w dol. Czy bedzie tak samo jak na zwyklych amorach? Bo juz nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz czy jak zmieni się amorki np. na Bilsteina pod 1BE też przód zejdzie niżej?

Będzie tak samo .

Bedzie tak samo to znaczy ze tez zejdzie te 0.5cm w dol. Czy bedzie tak samo jak na zwyklych amorach? Bo juz nie wiem :)

Bilstein i oryginalny amor s-line mają podporę sprężyny na tych samych wysokościach więc nic się nie zmieni .

20160409_101853.jpg

Wstawiłem swoje zdjecie by porównać bezpośrednio z twoim , rzeczywiście jest lekka różnica,ale i tak jestem mega zadowolony z efektu:-)

Ale pucujesz te auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz amorki na oryginalne s-line to przód pójdzie niżej o 0.5 cm

A co ma amortyzator do wysokości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz amorki na oryginalne s-line to przód pójdzie niżej o 0.5 cm

A co ma amortyzator do wysokości?

z przodu ma bo w amorku s-line podstawa sprężyny jest niżej o 0.5 cm niż w amorku z 1BA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz amorki na oryginalne s-line to przód pójdzie niżej o 0.5 cm

A co ma amortyzator do wysokości?

z przodu ma bo w amorku s-line podstawa sprężyny jest niżej o 0.5 cm niż w amorku z 1BA

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zmianie z 1BA (chyba, tego najwyższego) na Eibacha -30 stała równo, ale według miary (miedzy podłożem w najwyższym punktem nadkola) tył 1 cm niżej.

Było tak:

15015079.jpg

Dałem na tył tą plastikową podkładkę z ASO 8E0 512 145 i teraz mi się podoba. Jutro zrobię foto.

Z pełnym zbiornikiem jest praktycznie równo, z pustym tył minimalnie wyżej i tak ma być. Moim zdaniem tył powinien być minimalnie wyżej ponieważ przy równym ustawieniu w moim odczuciu wygląda to średnio... Jakoś wydaje mi się że doooopa siada jak by worów z kartoflami naebał ;/

Teraz jest lux ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba tak jak już mam:-) nie jestem fanem aż tak niskiego zawieszenia:-)



Wizyta dzisjejsza w BMG tuning przyniosła fajny zastrzyk mocy :)IMG_4337.jpg
IMG_4333.jpg

Wykres
Seria 124,5 km moment obrotowy 291,7Nm( trzeba przyznać że niezła seria była :D )
Po programie :banan:
Jest 145,1 km moment obrotowy 339,7 Nm(zupełnie inne auto :thumbup1: )
20160429_190131.jpg
20160429_190153.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna seria i wynik końcowy :) Firma z wrocka czy inne miasto ? Jak możesz to podaj cenę za usługę może być Pw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma z Wrocka oczywiscie :) ul.krakowska 30 , wporządku gość ,który zna się na swojej robocie ,cena nie jest tajemnicą 1000 zl :D

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie wyszło, ja u nich wywalałem dpfa ;) Dodatkowo miał być zrobiony program ale nie zgadzały im się parametry wjechali na rolki i wyszło 134 konie, więc zostawiłem tak jak jest. :)

Edytowane przez hejneken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie wyszło, ja u nich wywalałem dpfa ;) Dodatkowo miał być zrobiony program ale nie zgadzały im się parametry wjechali na rolki i wyszło 134 konie, więc zostawiłem tak jak jest.

134 Km to dopiero niezła seria,po zmianie powinieneś mieć jeszcze więcej niż ja :)

wpadł przełącznik do el.składanych lusterek z b8 :)

20160430_115730.jpg

oraz tarcze i klocki na tył :)

20160428_010650.jpg

stare już się skończyły ;) ale po założeniu tego kompletu na auto ,(oczywiście wszystko fajnie) ale :facepalm: Następny mod dopisuje do listy HAMULCE z 3.0 TDI albo z S4

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej średnicy tarcze ?


Trzeba brać przykład od starych bywalców na forum i z ich doświadczenia od razu pakować większe hamulce . Ja po roku czasu zmieniłem na 320 a można było zrobić to od razu .Zastanawiałem się nad 345 ale felga zimowa 16 już by nie weszła więc padło na 320 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd się przyznać ale standard 245 :facepalm: ja 16 już nie będe zakładał do swojej , więc postaram się polecieć trochę grubiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd się przyznać ale standard 245 :facepalm: ja 16 już nie będe zakładał do swojej , więc postaram się polecieć trochę grubiej :)

Czyli s4 :hi: Ja z tyłu założę od S

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie hamulce mogły by być w serii z 3.0 tdi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz jak będziesz chciał heble to ja zaraz będę miał swoje z 3.0 TDI na sprzedaż, tarcze na śmietnik ale klocki będą ok, myślę że dwa trzy miesiące i będą do zabrania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...