Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poziomowanie reflektorów - zagadka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czujników będę wypatrywał pewnie w weekend, bo bez podnoszenia samochodu / kanału raczej ich nie wypatrzę a do tego czasu nie damy rady się tak zorganizować. Napiszę oczywiście jaki był tego rezultat.

Odnośnie zdjęcia to patrzyłem też tam wyżej i poza poduszką niczego nie widać :(

Edytowane przez blachy

Opublikowano

Wystarczy przednie koła skręcić i będzie widać.

Tylko nie pamiętam z której strony, auto mam jeszcze w garażu.

Jeśli ich nie ma to znaczy że ksenon dokładany razem ze spryskami.

I faktycznie przy obciążeniu będzie problem.

Opublikowano
  • Autor

A jak dojść po vin'e czy samochód powinien mieć ksenon czy nie?

Tutaj jest rozkodowane cały wyposażenie. Vin WAUZZZ8E53A298509
https://www.dropbox.com/s/7fwazf4jq1lufv6/WAUZZZ8E53A298509.txt?dl=0

Nie ma nic o reflektorach. Spryski widać są fabryczne, poziomowanie też powinno być auto a nie ma teraz żadnego. Samochód z rynku Szwedzkiego - może tam takie dziwne motywy...
Gdyby nie te durne światła miałbym już ogarnięty samochód, a strasznie nie lubię gdy coś nie trzyma się kupy i męczy mnie to strasznie.

Opublikowano

8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl

U ciebie tego nie widzę.

Skręć koła max. w lewo.Zajrzyj od przodu od strony kierowcy.

Tam ma być czujnik.

Fota.

h8lofwb7.jpg

Opublikowano

Jest o lampach: sferyczne zwykłe, a o regulacji wysokości, że masz przycisk, czytaj brak samopoziomowania.

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano

No to w takim razie ma dokładkę.

Opublikowano

Dlaczego?

Spryski często szły bez xenonu w tzw pakiecie zimowym.

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano

Miałem na myśli dokładany ksenon.

Opublikowano
  • Autor

Jest o lampach: sferyczne zwykłe, a o regulacji wysokości, że masz przycisk, czytaj brak samopoziomowania.

Wysłane z mojego GT-I9070

Możesz napisać w których pozycjach to wyczytałeś? No i nie mam regulacji takiej jak na tym zdjęciu

http://img39.imageshack.us/img39/4572/c36020120622165942.jpg

Opublikowano

85, 88- 8q1 oznacza, że masz regulację automatyczną zasięgu ref.

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie. W takim razie pozostaje mi wyrzucenie tych ksenonów i powrót do zwykłego oświetlenia. Gdzie się tylko podziała regulacja świateł z deski rozdzielczej to nie wiem...

Opublikowano

Hmmmm.

Wywalając xenony i tak na zwykłych nie będziesz miał regulacji więc chyba bym je zostawił na twoim miejscu.

Opublikowano
  • Autor

Nie no oczywiście doprowadziłbym to do stanu użyteczności właściwej. Muszę się jeszcze przyjrzeć tym reflektorom, czy to faktycznie oryginalny xenon, czy przypadkiem jakieś hidy ukryte w środku.

Opublikowano

O to to.

Najlepiej sprawdź i napisz.

Opublikowano

No to działaj dalej.

Jak coś to pisz tyle że w elektryce nie pomogę za bardzo.

Opublikowano
  • Autor

Temat rozwiązany. Samochód nie powinien być w ogóle wyposażony w światła ksenonowe. Zmyliło mnie to 8Q1 które jest tłumaczone tak samo jak 8Q3 czyli automatyczne poziomowanie. W rzeczywistości w zwykłych lampach handlarze upchali hidy slim, tak że wszystko mieści się w lampie. Dodatkowo po zamontowaniu regulatora wysokości, lewa lampa nie opuszczała się. Była tak wyregulowana, że silniczkowi do "łapy" reflektora brakowało z 2-3 cm. Pokręciłem pokrętłem i udało się osadzić trzpień silniczka w łapie reflektora. Na oko wyregulowałem światło i już wszystko działa jak należy. Teraz wizyta w stacji kontroli pojazdów w celu wyregulowania świateł jak trzeba i potem wrzucam zwykłe H7.

Dzięki za pomoc. Temat można zamknąć.

Edytowane przez blachy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.