Treść opublikowana przez blachy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Częśc ludzi powyrastała, część pozakładała rodziny, pewnie sporo z nas posprzedawało samochody... Obecne pokolenie już praktycznie nie siedzi na forach, wszystko przerzuciło się na FB i tamtejsze grupy. A faktycznie fajnie było, można jeszcze kiedyś spróbować się spotkać, sporo wcześniej ustalić termin, zrobić listę obecnych... Pewnie kilka osób by się znalazło. Ciekawe ilu z nas ma nadal A4. Ja niezmiennie jeżdżę tym samym A4 B6 1.8T od 9 a zaraz będzie 10 lat. Lubię to auto i obecnie cięzko zmienić na coś do da tyle frajdy, bezpieczeństwa i ekonomii (LPG). Pozdrawiam wszystkich starych i nowych forumowiczów.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Na pb98 i pod pb98 był program
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Niezły wynik. Widać turbo zdrowe i mocno ciągnie. Zrobiłbym tylko logi co tam się dzieje powyżej tych 4.5k że takie załamanie wyszło. Ktoś jeszcze od nas hamował? Tu moje story u gregora http://gregor10.pl/audi-a4-b6-1-8t-quattro-163km-bfb-205km-335nm-stage-2/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Na spocie chętnie jedną zawinę.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
I ode mnie
-
Analiza logów 1.8T BFB Quattro
Grzesiek wskazał na zaworek jednokierunkowy przy odmie - wymieniłem i błąd zniknął. Poza tym uszkodzony był zawór DV oraz wymieniony został przepływomierz. A reszta tutaj: http://gregor10.pl/audi-a4-b6-1-8t-quattro-163km-bfb-205km-335nm/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Koledzy, ile trzeba szykować kasy na wymianę sprzęgła w 1.8T Q? Pytanie o samą robotę, bo sprzęgło wiem ile kosztuje.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ewentualnie zmiana sprężyn na klasę wagową wyżej. Jestem świeżo po zmianie z klasy wagowej 11 na 12 w moim B6 Avant (powodem pęknięta sprężyna). Nie mam jeszcze LPG ale już było widać że tył siedział delikatnie niżej niż przód. Teraz na klasie wagowej 12 tył poszedł trochę do góry i jest minimalnie wyżej niż przód (dale wygląda to dobrze). Myślę że po założeniu LPG będzie idealnie. Polecam szukać sprężyn na allegro od cabrio - tu jest największy wybór. Sam nabyłem po 30pln za sztukę + przesyłka.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Dzięki za potwierdzenie. Jak założę to podzielę się spostrzeżeniami.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam Pękła mi sprężyna z tyłu w moim B6 Q. Mam zawieszenie 1BE i klasę wagową 11 (niebieski zielony). Znalazłem sprężyny z cabrio o oznaczeniu niebieski zielony zielony, czyli klasa wagowa 12, stąd pewnie będzie trochę wyżej. W zamyśle mam montaż LPG, więc trochę KG na tył dojdzie. Czy dobrze myślę, że będzie to optymalne dla mnie teraz rozwiązanie, aby zamontować klasę wagową 12? Bo to że cabrio, to chyba nie ma znaczenia, prawda? Z góry dzięki za odpowiedź.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No i świetnie. Dupohamownia poczuła różnicę po zmianie?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Widziałem na żywo. Siadła siadła- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mnie też nie będzie. Rodzinne motywy- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak wytrwałeś wczoraj i dzisiaj bez klimy to ja już w ogóle nie widzę sensu abyś jechał- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ciężko będzie im to udowodnić. Na pewno tuner przez zrobieniem programu powinien sprawdzić stan sinika na serii, zrobić logi i poddać je analizie. Nie zawsze też komp pokaże że wtryski leją a pewnie to było powodem wypalonych tłoków. U mnie we wcześniejszym samochodzie też lał jeden wtrysk a wcale nie było tego czuć ani tym bardziej widać na kompie. Korekcje, BIP'y - wszystko było względnie ok az pewnego razu przy pełnym bucie wypaliło mi dziurę w tłoku i trzeba było wzywać lawetę. Silnik do wymiany.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
W starszych b5 się nie da. Trzeba w adaptacjach licznika zmieniać. Albo mi się coś pomieszalo- Spalanie
Spalanie BFB quattro w avancie, 205KM, praktycznie samo miasto, często deptane, ale ogólnie jazda z umiarem.Mierzone zawsze pod tym samym dystybutorem. Co do FIS, to po przestawieniu kodowania licznika na +15% trzeba jeszcze dodać równe 10% aby wyszło tyle ile ma być naprawdę. Lane PB98 (tak mam wystrojone przez gregora auto) W zimie 205/55/16 W lecie 225/40/18- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
W naszym gronie tdi lub 1.8t glownie. Nie kojarze ze spotow nikogo z tfsi, stad ciezko doradzic. Moje auta glownie oddaje do Tomka Zagraby na zamczyska. Zawsze 100% satysfakcji.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Albo tunera Co sie stalo?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Albo ta http://olx.pl/oferta/audi-rs4-bose-skora-xenon-alu-klima-navi-pdc-okaz-2006-CID5-ID9HGAb.html#:7c7e959cce- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie może któryś z Was potrzebuje oponki 18" http://olx.pl/oferta/opony-letnie-225-40r18-jak-nowe-2szt-CID5-ID9Kdg1.html Za 360PLN oddam, 8mm- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja postaram sie byc- 1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
No tak, w sztuczki gregora nie wątpię - też jestem jego klientem i wiem coś o tym Twój wykres daje mi nadzieję na fajny wynik po zmianie turbo i bex,owych wtrysków na większe, gdyż resztę gratów już mam (DP, TIP, FMIC). - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post