Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blachy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blachy

  1. Ile Wam średnio piją LPG po mieście wasze quattro? Mi idzie średnio między 12 a 13L/100km PB w zależności od stylu jazdy. Jak był śnieg to 14L. Kolejne pytanie, czy na FIS'e też tak Wam zaniża w stosunku do tego co wychodzi naprawdę? U mnie po zmianie kodowania licznika na +15% i tak pokazuje o 10% za mało niż jest w rzeczywistości. Wcześniej w Leonie TDI pokrywało mi się niemal bezbłędnie, teraz muszę dodawać 10%.
  2. To ja Tak czułem że to ktoś od nas
  3. W kazdy weekend rajdowy gdy jezdzi kubica i nie wiem jak kajto ceny paliw premium na lotosie sa tylko minimalnie drozsze od zwyklych. Teraz jest taki weekend, wiec warto zalac dynamica.
  4. blachy odpowiedział(a) na apw911 temat w 1.8T
    Na wlepce w bagażniku o ile masz, lub identycznej w książce serwisowej
  5. Faktycznie http://kronikatygodnia.pl/choc-biedny-i-tak-zaplaci/
  6. blachy odpowiedział(a) na apw911 temat w 1.8T
    BFB Quattro na oponach 205/55r16 skrzynia 5 100km/h - 2600 140km/h - 3600 Sktzynia GDU
  7. Dajcie znac gdzie bedziecie i o ktorej. Zobacze co da sie zrobic. Bo ogolnie to chetnie
  8. To standard. Maja chyba u nas zmowe cenowa w calym miescie. Kiedys obliczalem ze bardziej oplacaloby sie pojechac w trybie econo do krasnegostawu i tam zalac niz w zamo. Czasami roznica siegala nawet 20gr.
  9. No i edekxp znalazł problem. Wadliwy okazał się ezektor. Jeszcze raz dzięki kolego. No i polecam oczywiście
  10. Będę zgodnie z tym co ustaliliśmy przez tel
  11. No na razie mam coś pecha z audi. Wszystkie standardowe problemy mnie dotykają. Dzięki za info na pw.
  12. Panowie potrzebuję sprawdzić szczelność dolotu kompresorem. Czy któryś z Was podjąłby się tematu, ewentualnie możecie kogoś polecić w tym temacie? Podejrzewam że mam zwaloną klapkę od turbo która się nie domyka, ale wolałbym jeszcze sprawdzić dolot. Słychać ewidentnie syczenie podczas pełnego buta no i mam błąd że turbo nie osiąga zadanego doładowania 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 002 - Lower Limit Exceeded Z góry dzięki za pomoc. Oczywiście odwdzięczę się stosownie
  13. Dokladnie. Mowa o rampie Spokojnie jest tam tyle miejsca by z glowa posmigac baczki. Wczoraj uskutecznialem. Bo jezeli szalenstwo na maksa to to miejsce sie totalnie nie nadaje.
  14. PKP tam na bocznicy w lewo (za budynkami LHS) - nie ma dużo miejsca, ale bączki da się pokręcić spokojnie Parking obok cmentarza na karolówce - dużo miejsca na bączki Parkin za abrą - taki bardziej techniczny, można poćwiczyć wychodzenie i wchodzenie w zakręty bokiem ale jest też trochę miejsca na bączki SItaniec - nigdy nie jeździłem, ale ogólnie dużo miejsca Parking w karpiu - też dużo miejsca Czy gdzieś jeszcze w Zamościu to nie wiem. Ja spontanicznie wyszukuję sobie miejscówki Każdemu kto ma 1.8t poleca po bączkach zajrzeć na turbinę - tak czerwonej jeszcze nie widziałem
  15. Ja wieczorami smigam obok abry. Czasami jednak zagladaja tam paly. A poza tym to po miescie gdzie sie da z dala od kraweznikow.
  16. I ja pośmigałem dzisiaj. Na drodze jest się bogiem Jakieś moje początki
  17. Potwierdzcie Panowie ze w Q z wciśniętym sprzęgłem nie krzywdzę napędu przy podcinaniu ręcznym. Czasami cieżko się zmieścić bez tego.
  18. W Zamościu jest w mechaniku zawalista hamownia, ale raczej do celów naukowych - mój były leon właśnie na tej hamowni - Panowie jednak nie ogarniali jej i mi auta nie zmierzyli Hamownię ma tez mój kolega za Biłgorajem w miejscowości Stare Króle https://www.google.pl/maps/place/Stare+Kr%C3%B3le/data=!4m2!3m1!1s0x473cb4d22a769b41:0xb7a66d0e340bc313?sa=X&ei=PSyYVKC1HMj6Ur3Ng7AL&ved=0CB8Q8gEwAA Marcin - 888190308 - hamownia tylko na ośkę W Tomaszowie też ktoś podobno ma drogową, ale nie mogę tego potwierdzić.
  19. Spocik byl. Ciemnica straszna i kalkulatory nie dawaly rady stad fotek brak.
  20. Ja dzisiaj zgodnie z Twoimi radami podciąłem na parkingu ręcznym i potem kręciłem się w kółko szczęśliwy jak dziecko
  21. Naucze sie, spokojnie. I z fwd sie przesiadlem, to fakt.
  22. A jak to jest z quattro i podcinaniem recznym? Bezwglednie z wcisnietym sprzeglem? Nie chcialbym czegos popsuc a czasami bez podcinki recznym ciezko byloby polatac po sniegu.
  23. Panowie, obecnie mam hamulce 312/255. Czy warto zmieniać przód na 320 czy skupić się tylko na samym tyle (288). Przesiadłem się z Leona 1M gdzie miałem 312/256 i czuć że jest sporo gorzej :/
  24. MODEL AUTA: Audi A4 B6 RODZAJ SILNIKA: 1.8T BFB 163km quattro Przygotowanie auta pod tuning: -wymiana przepływomierz, -uszczelnienie dolotu - wymiana zaworu DV. Modyfikacje -Montaż downpipe -Wtryski BEX -Indywidualne strojenie na benzynie PB98 Seria z Downpipe - osiągnęła po modach mechanicznych 177KM 253NM MOC po strojeniu : 205KM 336Nm TUNER: gregor10.pl Wykres po modach: W końcu auto zaczęło jechać. Seria ze słabszą przepływką i uwaloną DV nie jechała moim zdaniem, szczególnie że przesiadłem się z 200 konnego Leona ARL TDI PD. Po modach znów można bezpiecznie wyprzedzać a montaż DP dał w końcu lepszy dźwięk - na serii było moim zdaniem trochę kiblowato. I co najważniejsze, polecam Grzegorza. Stroił mi auto do 1:15 w nocy dopracowując najdrobniejsze szczegóły, za co jestem mu niezmiernie wdzięczny. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Banan na twarzy gości przy każdym depnięciu. Teraz czekam na śnieg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.