Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujnik zbicia tylnej szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam blad czujniki zbicia tylnej szyby pisze obwód przerwany blad stały dodam ze miałem przyciemnianie szyby ale niejestem pewien czy blad był wcześniej..wie ktos gdzie ten czujnik sie znajduje jak mozna to sprawdzic...??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No wlasnie. Mam identyczny problem. czy ktos z doswiadczonych forumowiczow sie wypowie..? moze jakis schemat podrzuci... bylo by milo. :thumbup1:

Opublikowano

W ELSIE brak info o dokładnym polozeniu ale po schemacie trzeba szukac kabelka biało/popielaty

Pasuje sciagnac tapicerke tylnej pokrywy .

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam

Mam Exeo ale jest to to samo co B7 i mam błąd w VCDS 

01403 czujnik zbicia tylnej szyby

36-00 przerwa w obwodzie.

Co mogło się nagle stać ? Wersja kombi. Czy nie jest to czasem ogrzewanie tylnej szyby w sensie te nitki ?

Do tego czujnika tylko jeden kabele ma dochodzić ? Biało/popielaty ? A jak sprawdzić taki czujnik ? 

Opublikowano

EXEO to raczej inne kolory beda kabli

Czesto gesto jest tak jak sie przyciemnia szyby i ktos przetnie okablowanie nozyczkiem wraz z folia :hi:

Opublikowano

Tylko ja skanowalem auto 30.08.2017 i bledow nie bylo a dzis mam blad. A nic w klapie nie bylo robione w tym czasie...

Opublikowano

Oki chyba ze na polaczeniu klapa nadwozie cos sie zrobilo.

Opublikowano

Do szyby dochodza mi z obu stron tylko kable do ogrzewania i dochodzi jeden cienki kabelek z ekranem przykreconym do masy. Czyli ekran jest do masy a zyla wewnetrzna do szyby. Tutaj polaczenie jest. I na szybie od tego kabelka jest nitka/sciezka tak tylko fo polowy szerokosci szyby. Pytanie jak tu jest wszystko ok gdzie to dalej idzie gdzie sa jakies polaczenia aby sprawdzac to. 

Moze ktos na schematach sprawdzic. Kabelek jest kokoru czarnego u mnie. Seat exeo 3R5 2010r.

Pewnie polaczenia beda tam gdzie w A4 bo to sa klony i prawie cala instalacja jest taka sama. Prosze o pomoc.

 

Sprawdzisz wrclaguna w jakism programie jak idzie instalacja do tego czujnika i gdzie sa laczenia jakies ?

Jak masz mile widziany schemat.

Dzieki

  • 2 lata później...
Opublikowano

Czy to jest czujnik z tematu? Wtyczka na dwa kable i trochę drutu?

 

Czy można to wykodować?

2AD5BEC8-0B6D-4D09-8EC9-E01DC9C2EB74.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.