Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to co? w czerwcu u mnie? :naughty:

Jak najbardiej TAK :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłego spotkania Panowie ... pzdr

Rozumiem że będziesz ?.

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wiesz, że bym zajechał, ale plany inne a i kurde odległość lekko powalajaca jak na "krótkie" spotkanko ...

Widziałem, ze spotkanko udane, opinie pozytywne ... nie tylko duże spotkania są czaderskie, ale i małe mają w sobie to cos ;) oby ich bylo więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że dajecie znać o sobie :good:.Jestem dobrej myśli że jeszcze nie raz się spotkamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że jak, że tylko jeden ?? hehehe ... nie doceniasz nas ;)

Napisałem że DAJECIE ZNAĆ czyli liczba mnoga :) doceniam WAS doceniam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitarka ;)

Ja w Doncaster od czasu do Czasu jestem u koleżki Boczka, a więc gdybyście cos organizowali wiekszego a może jakis spontan w okolicach swoich to chętnie sie "wbije" ;) Moze Artur by się też skusił na mały konwój do Bradford ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze forma spotkan organizowanych dosc spontanicznie, polaczonych z innymi atrakcjami sie przyjmie, zatem moze pomyslimy o jakims zlociku na poczatku Czerwca? Moze 2 dni? Co Wy na to koledzy?

Jakies propozycje? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot czy spot 2 dniowy wiąże się już z dużą organizacją .Miejsca do spania ,spotkań,zjedzenia czegoś dobrego i nie drogiego i.t.d. ale jak ktoś się tego podejmie to ja jestem gotowy :) i chętny .Wcześniej już padła propozycja spotkania u Dominika .Jak znajdzie dla nas czas to super .Czekam na przebieg wydarzeń.Na jedno dniowy też jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzień dzisiejszy-jednodniowa wycieczka w moje strony ,opiewająca zwiedzanie Zamku,przejazd wzdłuż Wybrzeza i pogaduchy na plaży-tyle mogę zorganizować,bo pensjonat,w którym mieliśmy kiedys miejsca-niestety spłonął doszczętnie,a właściciele mają dosyć swoich problemów,więc nawet nie zaczynam tematu,choć mają inne miejsca do tego celu-to było najbliżej mnie...tak wyglądał pensjonacik kiedys

http://www.birchwood-house.co.uk/

a tak całkiem niedawno

swarland fire

swarland fire

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o jednodniowym ,właśnie coś takiego jak piszesz .Zwiedzanie zamku ,plaża .wybrzeże. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze spotkania na wiecej niz dzien nie mana szans a w opcje dniowych I mi pasuje moze nastepnym razem nie wylece z kasy za szybko jak to w tym miesiacu zrobilem hehe

a kto powiedział,ze nie ma szans-przecierz już takowe były w Bradford-knajpka,Bradford nocą... :gwizdanie: :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko będą chętni to zawsze możemy to powtórzyć,tym razem wszystko na miejscu.Hotel,parking,obiad,pub,imprezka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał zaskoczyłeś mnie :shocked: ,potrzebujemy pare osób wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...