Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jesooo......... jaka cisza :disgust: Czy wszyscy dzisiaj lecza kaca?? :kox:

Poniedzialek to najgorszy dzien :)

P.S. Zajmujesz sie chipami? Mam pytanko czy znasz moze ostatnia wersje opprogramowania jakie wyszlo do B7 silnik BRD? Bo to co mam tj Siemens PPD1.3 ver 9971 i jest skopane.

Co sie dzieje ze mowisz ze jest skopane???

Podaj nr. sterownika i zobaczymy co tam siedzi.

03G-906-018AQ mam wersje 9971. Mam wrazenie ze sterowanie cisneiniem turbiny jest zrabane. Sprawdzone mam wszystko w aucie i na hamowni jest moment obrotowy od 2200 a powinien byc juz przy 1800. Moc 163 zamiast ~174. Zerkniesz jaka jest ostatnia wersja i czy cos poprawili? bede bardzo wdzieczny. Dzieki

Mam tam jakis sofcik sprawdzony mozna by przetestowac jak cos.

A tak wogole to tu jeszcze ktos zaglada??? Dominik myslalem ze Ty tu mieszkasz normalnie :shocked: nooo chyba ze i Ty zapadasz w sen zimowy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik myslalem ze Ty tu mieszkasz normalnie :shocked: nooo chyba ze i Ty zapadasz w sen zimowy

mieszkam na Forum,do tego pokoju zaglądam zawsze,ale nie zawsze piszę :wink4: jestem jestem-bez obaw-lepiej zacznijmy rozmawiać o spotkaniu :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponowałem,jako "atrakcje" przejazd wzdłóż Wybrzeża,ale biorąc pod uwagę fakt zmienności pogody-trzebaby to skorygować...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=136092.0

myślę,że odwiedzenie Zamku-to nie jest problem,tak samo,jak spędzenie dnia nad morzem,nawet przy wietrze-gorzej,jeśli zacznie padać deszcz :gwizdanie: wtedy trzebaby pojść gdzieś do knajpki,tylko trzeba wtedy pomyśleć o miejscu do spania-jeśli chcemy pić w okolicy Zamku-

jest to do opanowania-kwestia ile osób reflektuje na noc,a ile tylko na jeden dzień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to zorientuj się w cenach ,podaj je nam i wtedy zdecydujemy.Nie ma co ukrywać że kasa jest ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji ze bede z rodzinka i mamy kawalek drogi to preferuje jakis nocleg. Mysle ze reszta ekipy z Londka podobnie zdecyduje ale niech sami sie wypowiedza. Ogolnie to trzeba by miec plan wrazie deszczu a gdy pogoda dopisze to bedziemy mieli wiekszy wybor atrakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra-wypytam się o noclegi-w linku,który podałem-tez są,ale bardziej pasowałoby wszystko w jednym miejscu i wszyscy razem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powodzonka Marcin :good: , ale co tak bez łapówy chcesz zdać :shocked:.

a po co lapowa?? sa takie miejsca ze wystarczy tam tylko isc na kurs i ma sie prawko prawie zawsze zdane... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nie chcesz tego podać do wiadomości to po co o tym wspominasz,chwalisz się tym czy jak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee, tylko stwierdzam ze nie trzeba dawac lapowek zeby zdac a to ze nie podaje na forum to chyba sam rozumiesz, rozni ludzie tutaj wchodza i mysle ze predzej moglbym narobic zlej reklamy tej firmie przez wlasnie rozne podejscie do tego tematu tych ludzi, sam nie wiem jak to dziala ze u nich jest taka wysoka zdawalnosc, moze maja gdzies tam znajomosci albo cos, albo poprostu dobrze ucza, a tak np powiem ze gdzies jest za***ista firma, koles wyda bardzo duzo czasu i pieniedzy na dojazdy i pozniej bedzie pisal i gadal wszedzie jaka hujnia z tej szkoly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powodzonka Marcin :good: , ale co tak bez łapówy chcesz zdać :shocked:.

robię już trzecią kategorię i zawsze za pierwszym razem. mam nadzieję i tym razem tak zrobić, chociaż naczepą nie tak prosto się manewruje :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 12:58_________________________________________________

a czemu nie robisz w UK? zdawalnośc na pewno większa niż w PL?

za kategorię C i C+E zapłaciłem 3300 PLN, za samo C w UK musiałbym zapłacić 1300-1500 GBP

i można parę spraw załatwić, na które nigdy czasu nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji ze bede z rodzinka i mamy kawalek drogi to preferuje jakis nocleg. Mysle ze reszta ekipy z Londka podobnie zdecyduje ale niech sami sie wypowiedza. Ogolnie to trzeba by miec plan wrazie deszczu a gdy pogoda dopisze to bedziemy mieli wiekszy wybor atrakcji.

Dawid przeciez ja Cie samego na noc tam nie zostawie........... :kox::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji ze bede z rodzinka i mamy kawalek drogi to preferuje jakis nocleg. Mysle ze reszta ekipy z Londka podobnie zdecyduje ale niech sami sie wypowiedza. Ogolnie to trzeba by miec plan wrazie deszczu a gdy pogoda dopisze to bedziemy mieli wiekszy wybor atrakcji.

Dawid przeciez ja Cie samego na noc tam nie zostawie........... :kox::drunk:

Arturrrrooooo..... Brachu gdzie Tys sie podziewal???? Nie mow ze dopiero do siebie doszedles po imprezie :kox: No ja tam nie chcialem sugerowac ale innego wyjscia nie masz i to samo tyczy sie Kamila i Tomka :naughty: Mysle ze impreza bedzie przednia tylko reszta niech sie nie wylamuje. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...