Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

srodke przepiekny ladna fela i ladny kolorek ogolnie 9/10

Opublikowano

plany niezłe i słuszne bo jedyne co można tu zmienić to felgi , reszta jest :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

plany niezłe i słuszne bo jedyne co można tu zmienić to felgi , reszta jest :kox::good:

mozna jeszcze dołozyc pakiet zewnetrzyny s-line i virusa + moniory w tył w zagłowkach + ps2 :>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Poczekaj jak zobaczysz ile kosztują w ASO specjalne baterie Warta do pilota

ile :mysli:

Kosztują 80zł za trzy sztuki w serwisie Audi bo wczoraj kupowałem.

80PLN za 3 bateryjki. To są tzw. mini AAAA. Znalazłem je w końcu w jakimś sklepie internetowym w UK za połowę tej ceny z przesyłką. Ew. można na taśmę klejącą przyczepić 3 zwykłe AAAA poza pilotem i połączyć kabelkami. Tak miałem przez pewien czas :decayed:

Opublikowano

Coś podobnego szukam. Bardzo mi się podoba :)

Opublikowano

Prześliczna furka:)Bardzo ładny kolorek i środek ładnie wyposazony:)Felgi zostaja czy zmieniasz na inne??? :naughty:

Opublikowano
:good: ładnie się prezentuje, ale proponuje zmienić stacje tankującą na Shell-a :kox:
Opublikowano

Racja, ja tylko na V-Power Diesel jeżdżę, miesięcznie ponad 200 litrów i jest git, po virusie jazda dużo przyjemniejsza :)

Opublikowano

Jesteś posiadaczem bardzo ładnego Audi a4 b7 w wersji Avant :good:

Opublikowano
  • Autor

Prześliczna furka:)Bardzo ładny kolorek i środek ładnie wyposazony:)Felgi zostaja czy zmieniasz na inne??? :naughty:

w drodze r8 w 19 cali + 235/35/19 :>

Opublikowano

trzeba było wsiąść 245/35...

235/35 to już naprawdę mało gumy

Opublikowano
  • Autor

trzeba było wsiąść 245/35...

235/35 to już naprawdę mało gumy

jeszcze nie zamowione wiec moge decyzje zmienic :>[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 19:36_________________________________________________troszke kosmetyki przodu

wkoncu własciwa kratka i czarne srubki rejestracji :>

obraz055ft1.jpg

w800.png

obraz056pj1.jpg

w800.png

Opublikowano

to zmień zdanie , uwierz na słowo :wink4:

bierz 245/35

Opublikowano

Trzeba było całą tablicę na czarno a nie tylko śrubki :evil:

Opublikowano

Logo S4 z grilla do sciagniecia :naughty:

Opublikowano

Logo S4 z grilla do sciagniecia :naughty:

Kolega ma racje.

Nie chciałem o tym pisać bo myślałem, że to jest oczywiste...no ale nie dla wszystkich :naughty:

Te śrubki czarne są ok ale lepiej pod kolor dać niebieskie i białe :kox:

Opublikowano
  • Autor

Logo S4 z grilla do sciagniecia :naughty:

Kolega ma racje.

Nie chciałem o tym pisać bo myślałem, że to jest oczywiste...no ale nie dla wszystkich :naughty:

Te śrubki czarne są ok ale lepiej pod kolor dać niebieskie i białe :kox:

niestety nie mam znaczka s-line ;( sprzedałem ze starym grilem :rolleyes: a mocowanie równiez sie rozni znaczka s4/sline :mysli:

Opublikowano

Logo S4 z grilla do sciagniecia :naughty:

Kolega ma racje.

Nie chciałem o tym pisać bo myślałem, że to jest oczywiste...no ale nie dla wszystkich :naughty:

Te śrubki czarne są ok ale lepiej pod kolor dać niebieskie i białe :kox:

niestety nie mam znaczka s-line ;( sprzedałem ze starym grilem :rolleyes: a mocowanie równiez sie rozni znaczka s4/sline :mysli:

Proponowałem grill od RS4 B7 tam nie ma "mocowania" znaczka RS4 i wygląda o niebo lepiej :)

Opublikowano

czarne srubki rejestracji :>

a nie lepiej zalozyc ory ramke-nakladke na tablice, ktora ladnie zakrywa blache? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

czarne srubki rejestracji :>

a nie lepiej zalozyc ory ramke-nakladke na tablice, ktora ladnie zakrywa blache? :wink4:

jakby pasowała to bym załozył :> niestety do tego grilla nie pasowała :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.