Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)


arturo_freestyler

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczek S4 :thumbdown: listwy S4 w kolor :good: ładne autko tylko te znaczki :sick3: grill S4 na drzwiach s line :gwizdanie: no chyba że to nowa wersja S4/s line :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne fele. Orginal czy replika? :)

Smigalem na 225/35R20 i felgi byly ladne, proste i nigdy nie naprawiane. Wszystko zalezy gdzie i jak sie jezdzi :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy nabytek doszedł :naughty:

235/35/19 i 8/19et45

czekaja do wiosny :naughty:

thumb-1249.jpg

Fajne fajne.

Tylko cos te ET duże. Fajnie jak by było ET 35 ale mogło by mocno obcierać o nadkole ale efekt był by MEGA :kox:

troszke nie oddaja efektu bo z dworu zimne zaszronione soom :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne fele. Orginal czy replika? :)

Smigalem na 225/35R20 i felgi byly ladne, proste i nigdy nie naprawiane. Wszystko zalezy gdzie i jak sie jezdzi :))

na oryginały mnie nie stac :tongue4: zgadza sie alu jak alu jak wpadniesz w 15cm dziure to kazde nawet najtwardsze alu sie zegnie :confused4: mialem juz w kilku autach repliki i jakos dawały rade, zobaczymy po 1 sezonie w jakim beda stanie :> ja mało jezdze pozatym i mam jeszcze pracowóz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne fele. Orginal czy replika? :)

Smigalem na 225/35R20 i felgi byly ladne, proste i nigdy nie naprawiane. Wszystko zalezy gdzie i jak sie jezdzi :))

dokładnie :)

na oryginały mnie nie stac :tongue4: zgadza sie alu jak alu jak wpadniesz w 15cm dziure to kazde nawet najtwardsze alu sie zegnie :confused4: mialem juz w kilku autach repliki i jakos dawały rade, zobaczymy po 1 sezonie w jakim beda stanie :> ja mało jezdze pozatym i mam jeszcze pracowóz :>

[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 10:04_________________________________________________dokładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko czy wejdą.

Ja mam 235/35/19 et 35 i jest na styk. Już przy zakładaniu moich myślałem, że będzie za blisko wew. części nadkola.

Sprawdzałeś czy nie obciera ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko czy wejdą.

Ja mam 235/35/19 et 35 i jest na styk. Już przy zakładaniu moich myślałem, że będzie za blisko wew. części nadkola.

Sprawdzałeś czy nie obciera ??

podobno et pomiedzy 35 a 45 = bez rezania :> przymiarki jeszcze nie było :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo piękna fura i zacne mody ...i dzięki za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przemyślane modyfikacje,efekt hmm to chyba jeszcze nie koniec przeróbek?Poza tym grubo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się bardzo podoba, duży masz przebieg? :) i skąd kupiłeś taki fajny grill? można sam wymienić bez zderzaka?

dobrze, że przynajmniej w 2.0 BRE są koła zębate :naughty: :gwizdanie:

aktualnie 101kkm - grila samego nie zalozysz - musi byc zderzak s4/s-line do niego bo jest dłuzszy - allegro twoim przyjacielem :>

a przymiarka niebawem jak sniegi zejdoom :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się bardzo podoba, duży masz przebieg? :) i skąd kupiłeś taki fajny grill? można sam wymienić bez zderzaka?

dobrze, że przynajmniej w 2.0 BRE są koła zębate :naughty: :gwizdanie:

aktualnie 101kkm - grila samego nie zalozysz - musi byc zderzak s4/s-line do niego bo jest dłuzszy - allegro twoim przyjacielem :>

a przymiarka niebawem jak sniegi zejdoom :>

a jak jest z tylnym zderzakiem, też trzeba wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...