Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zgubiona umowa kupa-sprzedaży PILNE!


Panzol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc w mojej trudnej jak dla mnie sprawie która wygląda następująco. Kupiłem samochód we wrześniu tego roku w komisie. Dostałem fakturę na kupno itd. Zbliża się koniec 30 dniowego ubezpieczenia które otrzymałem w komisie i chciałem ubezpieczyć samochód na siebie. Dziś szukałem tego papieru a nie mogę go nigdzie znaleźć jakby się po prostu rozpłynął. Zajechałem do komisu w którym kupowałem samochód i powiedziałem że muszę ubezpieczyć auto ale przez emocję nie powiedziałem że zgubiłem tylko że zalałem to kawą i że jest kompletnie nieczytelne i czy może mi wystawić nową. Więc gość zadzwonił do faceta który ma drugą kopię tej umowy i powiedział że wypiszę nową, tylko żebym pokazał tamtą zalaną która nie jest zalana tylko po prostu zgubiona. Co mam zrobić? Jakieś propozycje jak wyjść z tego problemu?

Dodam że oczywiście karę pojazdu, ubezpieczenie poprzednie to wszystko mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kręciłeś? Było powiedzieć , ze zgubiłeś. Teraz do sklepu po dobry koniak i do kolesia który ma drugi kwit. Dajesz przepraszasz za problem i temat rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuje teraz że tak powiedziałem ale z drugiej strony mógł pomyśleć że chcę mieć 2 umowy i później z samochodem coś kręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co by pomyślał. Dopiero teraz pomyśli , że kręcisz. Z drugiej strony ma chyba obowiązek wystawić Ci duplikat. Nie ma przecież tak , że auto nie nadaje się do jazdy kiedy zgubisz umowę kupna. Szczególnie jeśli nastąpiło to niedawno i sprzedający jest w zasięgu reki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony mogłeś przewidzieć ze jak powiesz ze zalana, to bedzie ja chciał zobaczyć, to logiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co było kręcić...

jedż i powiedz że żona wywaliła i jak kolega pisał 0.7 na łapówke

a i dobry bajer też ważny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa już załatwiona. Znalazła się umowa w torebce siostry po tym jak jej córka ją tam po prostu wrzuciła.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...