Jump to content
IGNORED

Pływak - czy będzie pasowal z Passata?

Leriss
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam chyba uszkodzony pływak, bo dziwnie pokazuje mi poziom paliwa od jakiegos czasu (jak jest między full a 3/4 to pokazuje dobrze, potem pokazuje że jest zero aż do momentu gdy zjedzie do około 1/5 i wtedy znowu pokazuje dobrze).

Moje pytanie brzmi, bo nie mogę znaleźć na allegro konkretnie do mojego auta (1.9TDI AFN 110KM 97'), czy będzie pasował taki jak z tej aukcji - http://allegro.pl/vw-passat-b5-1-9-tdi-plywak-wskaznik-paliwa-inne-i4650519607.html ?

Masz możliwość sprawdzenia numerów, może to te same?

Witam,

Mam chyba uszkodzony pływak, bo dziwnie pokazuje mi poziom paliwa od jakiegos czasu (jak jest między full a 3/4 to pokazuje dobrze, potem pokazuje że jest zero aż do momentu gdy zjedzie do około 1/5 i wtedy znowu pokazuje dobrze).

Moje pytanie brzmi, bo nie mogę znaleźć na allegro konkretnie do mojego auta (1.9TDI AFN 110KM 97'), czy będzie pasował taki jak z tej aukcji - http://allegro.pl/vw-passat-b5-1-9-tdi-plywak-wskaznik-paliwa-inne-i4650519607.html ?

Są takie same tylko wtyczka jest inna w passacie ma inny kształt niż w audi.

Może wystarczy tylko jak przeczyścisz styki na kostce, oraz jak poruszasz pływakiem.Możliwe że po prostu coś nie styka.

Witam,

Nie chcę otwierać nowego wątku, dlatego spytam tutaj:

Jeżeli okaże się że niezbędna będzie wymiana pływaka, to czy należy to zrobić razem z pompą paliwa i czy jest to skomplikowana operacja?