Jump to content
IGNORED

Wyczyszczenie lampy przedniej

jankes93
 Share

Recommended Posts

Witam, mam lampę poliftową, leżała długo i od wilgoci zrobiła się czarna w środku, czym i jak najlepiej ją wyczyścić w środku aby nie uszkodzić farby odblaskowej? Załączam zdjęcia lampy.

201409302_eqepahr.jpg

siemka! jedynie rozebrać w piekarniku i czyścić płynem a jak nie chcesz się bawić to gdzieś mam nr do gościa co mi czyścił i wymieniał odbłyśniki... jak coś to jutro Ci zapodam... soczewki na pewno też zaszły, odkręć te 3 śrubki od soczewki powypinaj kabelki i obróć soczewke na bok weź miękką szmatke i przejedz po soczewce jak tylko sięgniesz, zmontuj wszystko włóż żarówke albo zaświeć latarką i będziesz widział gdzie jest brudna. Ogólnie soczewki w b5FL nie wyciągniesz bo jest za mała dziura... powodzonka

A jakbym karcherem wodę wpuścił do środka? Nie zedrze odbłysków?

A jakbym karcherem wodę wpuścił do środka? Nie zedrze odbłysków?

Odbłyśniki można uszkodzić nawet chusteczką przy mocniejszym docisku a Ty pytasz o karcher ? :D Wiesz jakie to ma ciśnienie? Ja bym się nie bawił i ją wyrzucił, te lampy FL teraz to za dobre pieniądze można kupić.

Edited by oyamabdg

Masz rację, lepiej poszukam sprawnej i ładnej lampy, może gdzieś wyrwę taniej.

W temacie lamp to napisz do kol.Gwerty. On Ci poradzi jak ogarnąć temat.

Siema. Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, z podobnym problemem. Zakupiłem Audi z Włoch i jedna lampa była wymieniana, natomiast druga jest zżółkła tyle że chyba od środka i teraz pytanie:

-czy da się zakupić sam klosz Valeo ? Czy bardziej się opłaca zakupić nową lampę, chyba że jest jakiś sposób na ogarnięcie tego. Rozklejenie nie jest problemem, bo od razu zrobię bixy

Masz rację, lepiej poszukam sprawnej i ładnej lampy, może gdzieś wyrwę taniej.

siemanko! Jakbyś już rozklejał te lampy i je ratował to mam te elementy które u Ciebie są czarne w normalnym kolorze. Chętnie je odsprzedam za jakieś grosze bo mi leżą w szufladzie.

Siema. Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, z podobnym problemem. Zakupiłem Audi z Włoch i jedna lampa była wymieniana, natomiast druga jest zżółkła tyle że chyba od środka i teraz pytanie:

-czy da się zakupić sam klosz Valeo ? Czy bardziej się opłaca zakupić nową lampę, chyba że jest jakiś sposób na ogarnięcie tego. Rozklejenie nie jest problemem, bo od razu zrobię bixy

Dla Ciebie też mam ratunek, bo mi jeden klosz leży. Kwestia tego czy lewa czy prawa lampa. Jak zainteresowany byś był to odezwij sie na PW