Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bład przepustnicy 670


MariuszBDG

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś robiłem vagiem.com i polskiVag analize samochodu cała . komputer pokazał mi bład 670 G-127 . Gdzie tego szukać ? czyżby czujnik położenia przepustnicy ? Czy też może przepustnica walnięta? pomocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien ?

tak jestem . bo sam zagladałem i mam znajomego w inter carsie . wiec albo to potencjometr w przepustnicy walniety albo czujniki ;/... a wiecie może czy z 1.8 przepustnica pasuje do 1.8turbo ? albo byc moze z innego modelu np z APU .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien ?

tak jestem . bo sam zagladałem i mam znajomego w inter carsie . wiec albo to potencjometr w przepustnicy walniety albo czujniki ;/... a wiecie może czy z 1.8 przepustnica pasuje do 1.8turbo ? albo byc moze z innego modelu np z APU .

Podaj mi nr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to czesci brak do przepustnic w AEB. Potenciometr mozna czyscic albo zepsuc bardziej. Wycieraja sie scieszki albo styki. Napewno warto wyjac, wyczyscic, zmienic uszczelke i probowac zrobic adaptacje. Jesli to nic nie da to wymiana na nowy albo sprawny uzywany. W tym temacie za bardzo sie nie poszaleje... jesli sie myle z checia zaczerpne nowych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto oddalem do mechanika . caly czas pokazuje blad 670 . przełożyłem przepustnice z kolegi audi 1.8t aeb 97r taka sama jak moja i zaadoptowalem ale okazalo sie ze auto jeszcze gorzej odpalalo i wgl . mechanik juz niewie co to może byc , dosyc dlugo szuka kolejnej usterki .. pomocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...