Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli pozostaje mi znaleźć kogoś z forum kto podłączył by licznik u siebie w Audi i wyłączył mi te ostrzeganie. Tylko pytanie czy jak ktoś podłączy ten licznik u siebie to czy bez zdjęcia CP da radę z poziomu MMI to zmienić czy też będzie nieaktywny?

Opublikowano
  • Autor

A w opcji CAR nic nie zmieniałes ? to nawet w CONCERCIE jest . sa tam te opcje ( ustawienie predkosci 1 ,2 )

Opublikowano

A w opcji CAR nic nie zmieniałes ? to nawet w CONCERCIE jest . sa tam te opcje ( ustawienie predkosci 1 ,2 )

W Concercie jest tak że wchodzi się w CAR i wybiera Kombiinstrument (licznik) i tam się ustawia te prędkości 1 i 2. Ale właśnie piszę o tym problemie, że po montażu tego licznika poliftowego w Menu CAR opcja Kombiinstrument się nie podświetla i nie można w nią wejść. NA poprzedniej stronie podałem błąd jaki wyświetla w Radiu [56].

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem ale moze trzeba podnieśc softa w RADIO 56 w ASO bo tego bład dotyczy

jakie SW ?

Opublikowano

H07 SW:0350

Masz może dostęp do VASa żeby sprawdzić jaki software jest najmłodszy?

Dokładne info o Radiu:

Address 56: Radio (J503) Labels: 8Tx-035-1xx-56.clb
Part No SW: 8T1 035 186 P HW: 8T1 035 186 P
Component: Concert3 H07 0350
Revision: 00000011 Serial number: AUZ5Z6K1558951
Coding: 0502008001020100015B070000
Shop #: WSC 06335 000 00000
VCID: 448C4E4E38C1C93C
Part No SW: 8T0 919 603 F HW: 8T0 919 603 F
Component: Display
Czekam jeszcze na odpowiedź naszego forumowicza artua2, który też montował u siebie licznik polift na informację czy u niego też podobny problem występuje.

Edytowane przez tommy-cichy

Opublikowano

H07 SW:0350

Masz może dostęp do VASa żeby sprawdzić jaki software jest najmłodszy?

Dokładne info o Radiu:

Address 56: Radio (J503) Labels: 8Tx-035-1xx-56.clb
Part No SW: 8T1 035 186 P HW: 8T1 035 186 P
Component: Concert3 H07 0350
Revision: 00000011 Serial number: AUZ5Z6K1558951
Coding: 0502008001020100015B070000
Shop #: WSC 06335 000 00000
VCID: 448C4E4E38C1C93C
Part No SW: 8T0 919 603 F HW: 8T0 919 603 F
Component: Display
Czekam jeszcze na odpowiedź naszego forumowicza artua2, który też montował u siebie licznik polift na informację czy u niego też podobny problem występuje.

ja montowalem i mam to samo

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Informacja dla osób montujących licznik poliftowy do przedlifta:

1. Licznik z polifta zamontowany pod radia: Chorus, Concert, Symphony do przedlifta nie komunikuje się z radiem i nie będą wyświetlane ustawienia licznika na MMI.

2. Licznik z polifta można montować do przedlifta i będzie w pełni funkcjonował i można sterować na MMI jeśli auto posiada MMI 3G Low albo High nie ma to znaczenia. Nie wiem jak jest z 2G (prawdopodobnie też będzie funkcjonował).

W moim przypadku, żeby wyłączyć ostrzeganie o prędkości numer 2 podłączyłem licznik do innej A4 z systemem 3G LOW i wyłączyłem te ostrzeżenie po czym znowu do mojej A4 i ostrzeżenie już się nie włącza.

Grzsiek może dodaj tą informację do pierwszego posta pod spisem liczników.

Edytowane przez tommy-cichy

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przerabiał ktos moze licznik z A4 POLIFT 2015 : autko 2010 ( kolega posiada ramke z A5 oraz oslone pod ekran )

Stelaz do wymiany ?

Opublikowano

Przerabiał ktos moze licznik z A4 POLIFT 2015 : autko 2010 ( kolega posiada ramke z A5 oraz oslone pod ekran )

Stelaz do wymiany ?

mam u siebie zalozony z A5 2014 na auto 2011

procz ramek z przodu nic nie zmienialem

Opublikowano

a A4 POLIFT ?

to samo bedzie pasowac

roznica jest tylko w tarczach i obudowie pomiedzy licznikami z ACC a bez

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, ja przymierzam się do wymiany zegarów na poliftowe, mam już taki zegar 8K0 920 931 J i zastanawiam się czy w tych poliftowych jest dokładnie j.polski i nie chodzi o to jak kilka stron wcześniej jakiś kolega pokazywał zdjęcia ze jest napisane telefon bo po spolszczeniu MMI 2g mam to oryginalnych, ale czy po włączeniu stacyjki będzie komunikat o wciśnięciu hamulca w polskim, i w przypadku informacji np. spalonej żarówki będzie opis która itp.?Ktoś tu jeszcze napisał że jest info o tem. oleju?

Jeszcze mam jedno pytanie, czy przednia obudowa pasował by z przedliftowej na poliftowa czy trzeba zmieniać też kosz i przednia ramkę?

Opublikowano

PL raczej nie bedziesz miał przy 2G

Bedzie miał PL przy 2G i innych ( ja mam nawet przy concercie PL)

i wszystkie info beda po polsku ze uruchamia silnik ze trzeba wcisnac pedal itd...

Opublikowano
  • Autor

Miałem teraz A4 POLIFT z CONCERTEM i tam PL nie ma, jak to wytłumaczyć ?

Opublikowano

Miałem teraz A4 POLIFT z CONCERTEM i tam PL nie ma, jak to wytłumaczyć ?

2ds0hhh.jpg

knoyh.jpg

Mysle ze to kwestia kodowania i ustawien

bo nawet chyba poliftowy concert nie ma menu po polsku

a MMI 3G+ juz ma wiec da sie to ustawic

zeby nie było że bujam

concert przedliftowy bez polskiego

licznik polift z PL i nawet znakami polskimi

Edytowane przez mieto3

Opublikowano

I super dzięki za info, bo w tej chwili mam na fis w moim po polsku info z MMI takie jak telefon czyli kontakty, wybierane itp, wszystko to co jest w MMI,USB radio, a jeśli będzie też info to które występuje tylko na Fis o wciśnięciu hamulca, żarówkach to będzie super. Ja obecnie mam kolor oryginalnie ale ten z przed liftu, chce założyć poliftowy, w Gdańsku jest koleś który ściąga ochronę komputera za 150 zł. Tylko jeszcze pytanie czy będę musiał założyć od poliftowego kosz pod zegary i ramkę czy da się przełożyć przód zegarów z przed do poliftowego?

Opublikowano

Tylko jeszcze pytanie czy będę musiał założyć od poliftowego kosz pod zegary i ramkę czy da się przełożyć przód zegarów z przed do poliftowego?

da sie założyc bez problemu

Opublikowano

Dzięki wielkie, i o to chodziło :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A Dajcie numery liczników :eusathink:

Jak wymieniacie to pojawia sie PL a ORI auto tego nie miało, mozliwe ze chodzi o rynek na jaki był wypuszczony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.