Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Audi A4 B7 Quattro 170KM S-line BLACK by paSTorEK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dość długo szukałem i w końcu znalazłem

W końcu jestem szczęśliwym właścicielem czarnej A4 B7 Quattro 170KM - S-line

WYPOSAŻENIE:

- Lakier metalik L8L8 - czarny perłowy

- Szyby elektryczne 4szt

- Autoalarm

- Listwy wykończeniowe srebrne

- Czujniki parkowania tył

- Tempomat

- Przygotowanie pod GSM

- System informacyjny kierowcy FIS z kolorowym wyświetlaczem

- Tapicerka "Strato"

- Sportowe fotele przednie

- Podgrzewane fotele

- Reflektory Bi-Xenon

- S-line Exterieur

- Alufelgi 5-ramienne 17" 235/45 R17

- Radio Concert z MP3

Audi ma przyciemnione szyby tylna i boczne tył mocno a przednie delikatnie.

Oto co zakupiłem

IMG_8223.jpg IMG_8224.jpg IMG_8227.jpg

IMG_8228.jpg IMG_8230.jpg IMG_8235.jpg

IMG_8256.jpg IMG_8257.jpg IMG_8259.jpg

PLANY MODYFIKACJI:

- oświetlenie wnętrza pełny pakiet LED - JUŻ JEST :-)
- oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED - JUŻ JEST :-)

- RNS-E

- fotele s-line z B7 , skóra + pół-skóra

Edytowane przez paSTorEK

Opublikowano

Fajna sztuka z niezłym wypasem no i w Q. :good: Do planów jeszcze bym dodał obniżenie. Daj jeszcze fotki wnętrza. :wink:

Opublikowano

Fajna sztuka , zawias niższy by się przydał , wywal te chlapacze i daj fajną felgę 18, 19 i będzie dobrze .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ladnie sie prezentuje :) Czarny zawsze robi robote.

Opublikowano

Czarny to czarny:-) wiem bo mam:-) zderzak przedni chętnie bym ci zaiwanil:-)

Opublikowano

Mi się podobająsrebrne elementy też sobie zrobie :)

Opublikowano

Jak będziesz miał stołki do sprzedania to daj znać :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wczoraj przyleciał ameliniowy przycisk do podłokietnika od snajper007 a tak prezentuje się zamontowany

IMG_8345.jpg IMG_8346.jpg IMG_8347.jpg

a dziś przyszła kierownica 3-ramienna z logiem S-Line szyta czerwoną nicią z funkcją multi .... wieczorem będę montował :-)


Panowie pomóżcie bo kupiłem kierownice ale niestety nie moge jej uruchomić ... Czy kierownica powinna sie chociaż podświetlić po podłączeniu

6a37e4b775544b016a42e69ef3356728.jpg. cdb26d607bc1b9caa8d4b03712213bed.jpg.

Jest taka
e0bbb4d28c86c51f901ac20d4ecff4c5.jpg

a byla
f121ff08c9c0c1394581674d7abcf109.jpg

Edytowane przez paSTorEK

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Trzeba było ładować kierę od b8 jest grubsza lepiej się trzyma .

Opublikowano
  • Autor

Ale cena :-)

Opublikowano

350 zł to chyba nie aż tak dużo


A poducha pasuję od kiery b7

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Teraz tak wyglada

a9de1f1a30bf8af97bef69a1019f2bfa.jpg

b168eb41e990b8fa21635da3b4f2654c.jpg157737991765a906741c9aae45148a06.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.