Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Czy felga stalowa 15 cali będzie pasowała?


pwrlax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o pomoc osób które w Audi A4 AVANT z 10/2004 roku mają standardowo koła 16 cali i opony 205/55/16 czy do tego autka uda mi się na zimę założyć felgę stalową 15 cali i oponę 195/65/15. Wiem, że temat opon był już nie raz opisany ale dzisiaj rozmawiałem z gostkiem który sprzedaje felgi i powiedział, że nie jest pewny że taki manewr się uda- może przeszkadzać zacisk.

Z góry dziękuję za pomoc

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zmienione heble, czy ori? 15' spokojnie wchodzą na tarcze 288mm min u mnie :hi:

Ja nic nie zmieniałem. Jutro zrobię pomiary tarcz i wszystko powinno być jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15" muszą pasować..., przeciez wiekszość B6 miała seryjne ogumienie 195/65/15 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o pomoc osób które w Audi A4 AVANT z 10/2004 roku mają standardowo koła 16 cali i opony 205/55/16 czy do tego autka uda mi się na zimę założyć felgę stalową 15 cali i oponę 195/65/15. Wiem, że temat opon był już nie raz opisany ale dzisiaj rozmawiałem z gostkiem który sprzedaje felgi i powiedział, że nie jest pewny że taki manewr się uda- może przeszkadzać zacisk.

Witam ponownie,

W celu rozwiania wątpliwości dla innych użytkowników mogę spokojnie napisać, że zamiast koła 16' można użyć 15'. Robiłem pomiary felg 15x6J ET45 i 37 i obydwie felgi pasują. Zrobiłem też pomiar tarczy h-ca i ma około 288 mm i to jest max co można zmieścić w feldze 15'.

Prośba do moderatorów: może warto takie informacje umieścić w FAQ?

Pozdrowienia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...