Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czoooorny diobeł, czyli emerycka Octavia... RS :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :siema:

Nadszedł czas na przesiadkę do czegoś mocniejszego nie tracącego funkcji rodzinnych :decayed:
W moim garażu po a4 b5 z AKN'em zagościła królowa polskich emerytów... Skoda Octavia... fake RS 1.8T :decayed:
W serii szału ni ma, 150ps na długo nie starczyło :grin: Coś tam po modzone delikatnie i jest już całkiem sympatycznie :whistling: Wykresu nie mam, więc o mocy nie wspominam... wszystko trzeba pożądnie wystroić i z hamować :wink:
Z ciekawszych gratów na pokładzie -->
--> Pod maską:
- k04 (bije 1,2B)
- wtryski 420cc
- cooler z Cupry
- DP 3"
- przelot z kwasu + końcowy FOX'a
- DV z s3/TT
- pompa paliwa s3

Pewnie pobawiłbym się grubiej ale... FWD :)

--> Cała reszta:
- Turbo timer HKS Type 0
- Gajger Boost'u
- 2din Kenwood
- bananowe skóry
- jakieś tam koło 17" + Falkeny 225/40
- xenon

W najbliższych planach centralny IC, tip, heble s3, gajger temp. i ciśnienia oleju :) możliwe, że chłodniczka oleju wpadnie ...i pewnie wiele, wiele innych :grin:

Parę fot poglądowych :decayed:
7.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

6.jpg

5.jpg

8.jpg

3.jpg

CAM00035.jpg
Dziękuję za uwagę :decayed: Pozdrawiam! :hi:

Edytowane przez Spartan_Wroc.

Opublikowano

Ile szacujesz, że może mieć KM? :D Jak na takiego emeryta to jest mega dobrze, podoba mi się :D Jestem ciekawy jak jedzie :D Jaką to ma masę ? :D

Opublikowano

Muszę koniecznie usłyszeć jak to brzmi, co do wydechu takie same plany mam u siebie ;-)

Opublikowano

Zacnie oddycha :naughty:

Opublikowano

Jedyne do czego bym się przyczepił to felgi :P Zalatują chińszczyzną i mi się nie widzą :D Poza tym :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Gdybać ile mocy nie ma sensu, będzie wykres, będzie moc :wink: ale dodam, że S6 c5 nie ma opcji mnie dojść do 230km/h :grin: Waży 1280kg z połową zbiornika paliwa
A fele są jakie są...ważne, że pancerne :decayed:


Opublikowano

Laurentyna Klemynsa :wink:

Opublikowano

Kurde to to lekkie jest :P Tyle to moje a3 waży :D Akurat s6 to słaby przykład, ale kurde ładnie to musi ganiać :D

Opublikowano
  • Autor

Wiem, że słaby...ale nic mocniejszego się nie trafiło :wink: Tzn jakaś tam rolka z s3 to szły równo... ale nie wiem czy to Ja jeszcze nie ogarniałem tej puszki czy kierowca s3 był c*pą :grin:

Opublikowano

to może jeszcze nie ogarnąłeś furmany, bo ja nawet s3 wciągnąłem :D Z resztą co tu gadać... Szymeniu wciągnie nas dwóch razem wziętych, a my o osiągach gadamy :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Skoda u mnie od 3tyg, dynamicznie nabiera mocy więc sam nie nadążam za nią :grin:
My tu się jaramy śmiesznymi kucykami, a u Szymka tyle to na jedną oś idzie :grin:

Opublikowano

He he widzialem ogladalem fajny emerytowoz

zacnie sapie na dv-ce samej gdzie myslalem ze jakas hybryda z Bovem i gada tez sympatycznie ;)

na moje oko jakies 220-230+ bydzie ;)

szkoda tylko ze trakcji od 3 trzeba szukac

Opublikowano

Środek przepiękny

Opublikowano

He he widzialem ogladalem fajny emerytowoz

zacnie sapie na dv-ce samej gdzie myslalem ze jakas hybryda z Bovem i gada tez sympatycznie ;)

na moje oko jakies 220-230+ bydzie ;)

szkoda tylko ze trakcji od 3 trzeba szukac

no to trzeba stroić, na pewno więcej pokaże :D

Opublikowano
  • Autor

Szykam kogoś kto mi to wystroi :decayed: ecu juz sie chyba nie podejmuje takich staroci...

Opublikowano

Gregor10 by to ogarnal bez problema.... kwestia czy i kiedy bedzie we WRO ;)

napisz na PW do niego

Opublikowano

Gdybać ile mocy nie ma sensu, będzie wykres, będzie moc :wink: ale dodam, że S6 c5 nie ma opcji mnie dojść do 230km/h :grin: Waży 1280kg z połową zbiornika paliwa

A fele są jakie są...ważne, że pancerne :decayed:

Wnętrze piękne!

Świetna cichociemna Octavia i te 1280kg! - dziś już takich aut nie robią..

Jak to mówią, lepsze 100kg mniej niż 100KM więcej :wink:

Opublikowano
  • Autor

Gregor10 by to ogarnal bez problema.... kwestia czy i kiedy bedzie we WRO ;)

napisz na PW do niego

A skąd On jest? Jestem skłonny sam dojechać w każde miejsce byle robota była profi :wink:

Dzięki za info, będę go atakował :decayed:

Opublikowano

Ale emeryt zacny :decayed:

Opublikowano

Gregor10 by to ogarnal bez problema.... kwestia czy i kiedy bedzie we WRO ;)

napisz na PW do niego

A skąd On jest? Jestem skłonny sam dojechać w każde miejsce byle robota była profi :wink:

Dzięki za info, będę go atakował :decayed:

Jest i tu na forum i na aczy wiec znajdziesz goscia bez problemu a generalnie gdzies za Krakiem

ale wiem ze we wro byl jakos niedawno bo kilku sie zebralo i przyjechal na pare dni

WG mnie obecnie chyba najlepszy guru od poprzecznych 1.8T

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.